ART

26 листопада 2014
Юлія Грушецька

Багато людей говорять, що сучасне мистецтво є не зрозумілим і не представляє собою ніякої цінності. Існує думка, що тільки колекціонери, які платять за картини сучасності великі гроші, розуміють що на них зображено.

Однак, якщо подивись на ці витвори мистецтва і задуматись... Можливо, люди помиляються, адже кожній людині притаменне абстрактне мислення. І якщо так, то всі ми здатні розуміти або ж по-своєму трактувати ту чи іншу картину. Недавно, знайшовши в улюбленій групі картини Kazuo Shiraga (японського художника), я була в захваті.
 


І малює він свої картини не руками. Незважаючи на це, його витвори варті уваги. Картини привертають увагу своєю яскравістю, експресію та неординарністю. Якщо ж ви назвете це "розмазньою", то моя вам порада: не варто бути до сучаного мистецтва такими цинічними. Краще прочитайте про художника та подивіться на інші його роботи. І коли переглянете декілька представників сучасного експресіонізму, тоді гарантую - знайдете художника, якого зрозумієте і буде захоплюватись його роботами.

Вдалого пошуку! хохо

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Закохатися за 4 хвилини: 36 запитань, які змінять вас
20 років тому психолог Артур Арон провів експеримент, завданням якого було виникнення любові в лабораторних умовах між абсолютно незнайомими чоловіком і жінкою. Інгредієнтами формули кохання були 36 запитань. Ви будете здивовані!
Читати більше
Таємниці індійського чаю
"Індійський чай" - словосполучення знайоме багатьом з дитинства. Однак, це не лише раритет із зображенням слоника чи славнозвісний Ahmad із сюжетами англійского чаювання на упаковці. Вже багато років Індія залишається одним зі світових лідерів з експорту чаю, і хоча індійська чайна традиція значно молодша за китайську, все ж, вона багата на цікавинки і таємниці.
Читати більше