ART

26 листопада 2014
Юлія Грушецька

Багато людей говорять, що сучасне мистецтво є не зрозумілим і не представляє собою ніякої цінності. Існує думка, що тільки колекціонери, які платять за картини сучасності великі гроші, розуміють що на них зображено.

Однак, якщо подивись на ці витвори мистецтва і задуматись... Можливо, люди помиляються, адже кожній людині притаменне абстрактне мислення. І якщо так, то всі ми здатні розуміти або ж по-своєму трактувати ту чи іншу картину. Недавно, знайшовши в улюбленій групі картини Kazuo Shiraga (японського художника), я була в захваті.
 


І малює він свої картини не руками. Незважаючи на це, його витвори варті уваги. Картини привертають увагу своєю яскравістю, експресію та неординарністю. Якщо ж ви назвете це "розмазньою", то моя вам порада: не варто бути до сучаного мистецтва такими цинічними. Краще прочитайте про художника та подивіться на інші його роботи. І коли переглянете декілька представників сучасного експресіонізму, тоді гарантую - знайдете художника, якого зрозумієте і буде захоплюватись його роботами.

Вдалого пошуку! хохо

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Як вибрати сережки відповідно до форми вашого обличчя
Час від часу ми розповідаємо про те, як світ і мода змінюють одне одного. Мабуть, ви самі це відчуваєте по тому, як змінюються тренди. Адже вони чутливі до культурного підґрунтя. Сьогодні ми поговоримо про прикраси, зокрема про золоті сережки. Розповімо, як правильно обрати і купити золоті кульчики, які будуть личити формі вашого лиця.
Читати більше
ЖИВОПИС ВАСИЛЯ ПОПОВИЧА: НЕЗЕМНА КРАСА КАРПАТСЬКИХ КРАЄВИДІВ, ЧАРІВНІ МІСЬКІ ПЕЙЗАЖІ, СОКОВИТІ НАТЮРМОРТИ
У його роботах немає напруги, драматизму, а є спокій і мальовнича привабливість природи; принадність для прогулянок і споглядання старовинних вулиць і будинків; розкішність зображеного в натюрмортах.
Читати більше
8 порад, як подбати про навколишнє середовище
У часи, коли в Україні війна, а у світі коїться казна-що, ми часто забуваємо про важливі речі. Сьогодні мова піде про одну з них — навколишнє середовище. Й ось дружнє нагадування, як ми можемо йому допомагати.
Читати більше