Арт у різних проявах: малюнки на камінні

29 травня 2018
Ліля Колісник

Якщо раптом вам набридло малювати на папері або ви обожнюєте хенд-мейд, проте не знаєте, що цікавого та незвичного можна спробувати, у мене є для вас ідея. Зацікавила? Тоді поїхали:)

Насправді немає правильної або неправильно техніки для такого заняття, а ще це досить крутий спосіб зайняти дозвілля  дітей! Ви залучаєте їх до роботи, а вони зі свого боку відкривають власний світ.

Коротка інструкція

Обережно промийте камінь водою та милом перед початком фарбування. Потім упевніться, що добре впоралися з цим, заразом не пошкодивши основу майбутнього виробу.

Незалежно від того, що ви вирішили намалювати, переконайтеся, що маєте правильну заготовку. Зверніть увагу, що вказані нами приклади добре зачищені для нанесення майбутнього малюнку.

Можна також обрати собі потрібну форму камінчика.

Спроба зробити арт на невеликій поверхні може розчарувати, бо це не настільки легко, як може здатися.
Проте з часом ваші навички покращаться. Для початку візьміть для себе більшу поверхню.

Окрім різного роду фарбів, варто задіяти і кольорові маркери. Фантазуйте!

*Усі зображення - pinterest.com
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Козаки та казаки. Продовження
З першого дня існування українського козацтва, Московія та її царство втратили спокій. Купка вільних та патріотично налаштованих козаків не мали ніякого наміру підпорядковуватися нікому. А після Польсько-Московської війни 1609-1618 року, коли об`єднані війська Річ Посполита та війська Запорозького вщент розбили Московське царство та Шведську імперію, маргінали Московії починають шукати вихід.
Читати більше
Наскільки Iq-тесту можна вірити?
Скільки разів ви чули про IQ-тест? Припускаю, що дуже багато. Цей тест у нас асоціюється з інтелектом, а інтелект-це те, від чого залежить наше життя. Але чи дійсно IQ-тест говорить правду?Можливо, ще є кращі альтернативи?
Читати більше