Арт-колаж: у центрі мистецтва — жінка

1 серпня 2019
Ліля Колісник
Художниця колажу Майя Еґлі створює сюрреалістичні портрети, маніпулюючи різними зображеннями жінок, щоб складні елементи зійшлися в одне ціле.
 Її роботи можна вважати феміністичною заявою і великим зверненням до людства. Врешті Майя вважає, що жінки — це складні істоти (цю якість часто їм заперечують у більшості основних творів мистецтва).

Окрім того, колажі Еґлі передбачають, що ми, як люди, складаємося з різнорідних та різноманітних пазлів . Більшість її фігур не повні, не вистачає якоїсь повноти форми; кілька повних фігур, які ми можемо побачити в її творчості, — безликі.

Для робіт Еґлі характерна темна краса, художниця часто об'єднує в колажі як чорно-білі, так і кольорові зображення. Мабуть, найбільш яскравим прикладом є химерний колаж із зображенням кров'яно-червоної фарби, крапає головну, а ще чорно-біла фігура — її око також розірване, а решта її обрисів повністю спокійна.

Наступна картина-колаж вказує на те, якою різною може бути жінка та які ролі може приміряти. Зміна іміджу, стилю — скільки глибини ховається в ній. 

А наступний колаж нагадує чимось "Мону Лізу" Леонардо да Вінчі. Як на мене, є її своєрідною інтерпретацією. Тут акцент поставлено на загадковості жінки. А спокійні тони підкреслюють стабільність.

Та останній арт, більш абстрактний, ніж його попередники.   

Зображення — pinterest.comhifructose.com

[adSlot9] 

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Спортивний одяг: 4 поради, як вибрати
Ми часто говоримо про тренди, слідкуємо за новинками, беручи до уваги одяг на повсякдень та яскраві акценти, які пропонують бренди. Сьогодні мова піде про не менш важливу частину гардероба — спортивний одяг для чоловіків.
Читати більше