Арт-колаж: у центрі мистецтва — жінка

1 серпня 2019
Ліля Колісник
Художниця колажу Майя Еґлі створює сюрреалістичні портрети, маніпулюючи різними зображеннями жінок, щоб складні елементи зійшлися в одне ціле.
 Її роботи можна вважати феміністичною заявою і великим зверненням до людства. Врешті Майя вважає, що жінки — це складні істоти (цю якість часто їм заперечують у більшості основних творів мистецтва).

Окрім того, колажі Еґлі передбачають, що ми, як люди, складаємося з різнорідних та різноманітних пазлів . Більшість її фігур не повні, не вистачає якоїсь повноти форми; кілька повних фігур, які ми можемо побачити в її творчості, — безликі.

Для робіт Еґлі характерна темна краса, художниця часто об'єднує в колажі як чорно-білі, так і кольорові зображення. Мабуть, найбільш яскравим прикладом є химерний колаж із зображенням кров'яно-червоної фарби, крапає головну, а ще чорно-біла фігура — її око також розірване, а решта її обрисів повністю спокійна.

Наступна картина-колаж вказує на те, якою різною може бути жінка та які ролі може приміряти. Зміна іміджу, стилю — скільки глибини ховається в ній. 

А наступний колаж нагадує чимось "Мону Лізу" Леонардо да Вінчі. Як на мене, є її своєрідною інтерпретацією. Тут акцент поставлено на загадковості жінки. А спокійні тони підкреслюють стабільність.

Та останній арт, більш абстрактний, ніж його попередники.   

Зображення — pinterest.comhifructose.com

[adSlot9] 

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

10 таємниць, захованих у всесвітньо відомих картинах
Образотворче мистецтво здатне не тільки надихати, а й мучити наш мозок таємницями і загадками. На полотнах великих художників часто зустрічаються дивні хитромудрі деталі або навіть послання, які піддаються розшифровці тільки через сотні років.
Читати більше
Дружба довжиною в життя: собаки
Кажуть, аби мати найліпшого друга, не обов'язково треба знати людей:) Мова про собак. Ці дивовижні створіння знають про відданість більше, ніж ми. Завжди поряд: підтримають, посумують з вами та ще й захистять. Дружба довжиною в життя. Чотирилапі.
Читати більше