Art Fusion - персональна виставка Сергія Луценка

6 лютого 2017
Редакція
Ця виставка-презентація присвячена новому напрямку в живописі - fusion.
 
Ф'южн (злиття) - стиль, який характеризується "поєднанням непоєднуваного", тобто об'єднує в собі абсолютно різні ідеї зі, здавалося б, несумісними стилями, не втрачаючи при цьому цілісності та гармонії.
 
Художник демонструє вільний синтез кольору і форми, а також сміливі творчі експерименти над змішуванням фарб та образів картин. 
 
Особливістю стилю є те, що в ньому існує плавний і м'який перехід від чогось абстрактного, сюрреалістичного до справжньому реалізму.
Однією з найважливіших цінностей цього стилю є свобода, де фантасмагоричні об'єкти межують з об'єктами, правильно побудованими за всіма законами класичного живопису. Це свого роду метод висловлювання ідей на усталених законах живопису та подання.
 
Кожна картина художника - експеримент. Експеримент над змішуванням фарб, накладенням мазків, композицією. Тут немає жодних правил чи обмежень. В цьому і полягає вся суть стилю.
 
Виставка проходитиме в галереї AMD-design club (Київ, вул Кожум'яцька 14 Б).
З 10 лютого до 6 березня.
Вхід безкоштовний
Графік роботи галереї з пн - пт, 10.00-18.00
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Який матрац обрати при болю в спині
Турбота про власне здоров’я завжди має бути в пріоритеті, особливо, якщо справа стосується стану спини. Для відновлення сил та здорового стану хребта й м’язів дуже важливо правильно відпочивати, користуючись усіма перевагами сучасних якісних матраців.
Читати більше
З чого почати навчання гри на гітарі
Вивчення нового музичного інструменту розширює кругозір та допомагає відкрити в собі нові таланти. Бажання освоїти гітару на початковому рівні легко реалізувати навіть при самостійній роботі, без звернення до викладачів. Розглянемо первинні етапи, що передують впевненому відтворенню кількох улюблених мелодій.
Читати більше