Архів унікального журналу українців у США виклали онлайн

5 травня 2017
Annie
Бібліотека українського мистецтва оцифрувала та виклала в мережу 25 із 30 номерів журналу "Нотатки з мистецтва" (Ukrainian Art Digest), який видавала українська діаспора в США.

Про це повідомляє PLATFOR.MA.
 
uapost.us

"На сьогодні "Нотатки з мистецтва" є бібліографічною рідкістю і безцінним джерелом інформації про українське мистецтво. У журналі були оприлюднені унікальні спогади про художників та репродукувалися твори різноманітних митців, друкувалися матеріали про сучасне, графічне, архітектурне, скульптурне, текстильне мистецтво, іконографію тощо", – переконані автори оцифрованої версії.

Журнал виходив у США в період з 1963 по 1991 роки українською мовою раз на рік. Його видавало "Об’єднання митців українців в Америці". У першому номері "Нотаток з мистецтва" було 48 сторінок, але з часом журнал ставав більшим. Так, в останніх номерах вже було 80 сторінок. Збільшувався і наклад - від 500 до 1000 примірників.

Оцифрований архів доступний за посиланням. Журнали можна як дивитись онлайн, так і завантажувати в pdf-форматі.

(via)
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Олександр Степ Олександр Степ 9 травня 2017
Вірші про Україну і війну http://stepler.uamodna.com