Архів унікального журналу українців у США виклали онлайн

5 травня 2017
Annie
Бібліотека українського мистецтва оцифрувала та виклала в мережу 25 із 30 номерів журналу "Нотатки з мистецтва" (Ukrainian Art Digest), який видавала українська діаспора в США.

Про це повідомляє PLATFOR.MA.
 
uapost.us

"На сьогодні "Нотатки з мистецтва" є бібліографічною рідкістю і безцінним джерелом інформації про українське мистецтво. У журналі були оприлюднені унікальні спогади про художників та репродукувалися твори різноманітних митців, друкувалися матеріали про сучасне, графічне, архітектурне, скульптурне, текстильне мистецтво, іконографію тощо", – переконані автори оцифрованої версії.

Журнал виходив у США в період з 1963 по 1991 роки українською мовою раз на рік. Його видавало "Об’єднання митців українців в Америці". У першому номері "Нотаток з мистецтва" було 48 сторінок, але з часом журнал ставав більшим. Так, в останніх номерах вже було 80 сторінок. Збільшувався і наклад - від 500 до 1000 примірників.

Оцифрований архів доступний за посиланням. Журнали можна як дивитись онлайн, так і завантажувати в pdf-форматі.

(via)
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Олександр Степ Олександр Степ 9 травня 2017
Вірші про Україну і війну http://stepler.uamodna.com
Обираємо готель для відпочинку в Єгипті: на що звернути увагу
Обираючи тур, потрібно знати деякі нюанси: тільки в цьому разі відпочинок повністю відповідатиме вашим очікуванням. Який сервіс пропонують туристам на курортах Червоного моря та на що звернути увагу, бронюючи готель, ми вам зараз розкажемо.
Читати більше
11 трендових відтінків для вашого гардеробу (весна–літо 2021)
Сьогодні мова піде про кольорові тренди весна/літо 2021. Це перший сезон, коли колекції розроблялися ізольовано, і відповіддю на умови карантину стала суміш ескапізму, комфорту і повернення до природи.
Читати більше