Антиурбанізм

7 серпня 2015
Roman Bonchuk
Феномен стиснутого часу.

Чому феномен, тому що, з певних причин з певних настроїв, комусь того забажалось чи захотітілось.

Стиснення як суто фізико-математична категорія /нехай пробачить мені Кант те зубожіння/ однак в метафізичному просторі та полі має двояке- троїсте значення, як і помножене значення єднання знайомих літер і сповосполук.

Дійсно, світ зійде з розуму. З позицій Стиснутості Часу /СЧ/ - це вже відбувається: маємо щастя-нещастя споглядання хто чим харчується та якою сукнею калібрує, де був, що їв, з ким спав - життя набрало максимальної наочності та лінійності. А потім ці збори ссавців із напіврозумними обляччями із проговоренням напіврозумних речей-подій під соусом плоскісного позитиву.

Юххху. Віват мнемонікам-зомбі й напівглистам-соціопатам та урбаністам.

У вас штучні зуби, й штучні зачіски, й штучна розмова, і їзда роверами штучна... тераріум законсервованого змертвілого моря-річки.

В тому морі неможливо потонути, завжди вспливлеш при нагоді та без зайвих нагод.

І татуаж. Розгалуження дивакуватого дивохитросплетіння - невже знаки стали символами, а цифри - числам?. А Піфагор був некромантиком. А хто заперечить?. Це ж прикольно.

Маніфестація людського абсурду є доволі активною - промайне, як білий дим чи сірий - хтось-десь знову зібрав зграю сіро-білих ворон для воркотіння й змін-перезмінювання: архітектори-деструктори та декоратори-сектанти: з якої кімнати вас усіх випхано як старі іграшки.

Це не так суттєво, як сама граціозність говоріння.

ОЙ, хтось комусь й комусь хтось.

Це вигадана кармічність Сторонніх вузлів? Ймовірно.

Все проговорити і віддати на розсуд нерозсудливого часу. Слова мають силу й сила від слів, як і холод від вітру.

Активність є простою розгубленістю, бо, дійсно, віднайшовши себе, ти тихенько пливлеш в напівспорохнявілій медитації із холодним часом.

Абсолютне щастя.

Це можливість чіткого розрізнення непотрібного.

Говорять люди, пишуть люди, думають люди, творять люди, ламають люди впевнено чи толерантно - суть одна й константа незмінно-змінна. 

Все віддати, все розгалужити - кармічно просто спорожнити той грааль нудним проговоренням в невизначеному просторі невизначеного приміщення.

Зграя. Культурологічна. Страшна. Чавкання та скрежіт позитивістського ідеалізму непоєднаних речей.
А потім - знову, тільки-от зранку і в такий спосіб із таким напрямом.

Незнання не позбавляє відповідальності.

В мене чітка позиція щодо несприйняття урбаністичного мерехкотіння із колективним обговоренням.

Паркові ворони. 

Самозакохані перевертні.

Все набагато складніше й цікавіше.

Камерність є абскуром пройдисвітів.

Таємниця сотворення ще не заперечена жодною спільнотою.

Кармічність феномену "напівглиста". Не можу точно пригадати автора, /Г. КНУТ здається/ - тільки поглинати й нічого не віддавати: інтелектуального соку замало й самого біозу.

Все потребує негайного заперечення, тому що поля речей руйнуються й руйнується навіть чавунна посуттєвість окремих феноменів.

За що???

Ось питання самого феномену стиснутого часу.

Завше тихе нехлюйство страшніше за галасливе вбивство - люди, коли ви вже станете щирими й почнете любити інших людей.

Паркові ворони із феноменологічно довгими дзьобами.

Мені особисто простіше, бо тії паралелі не перетнуться апріорі не завтра й не через вічність.

За що??.

І що робити?

Найголовніші питання Часу.

Нічого насправді непотрібно робити, хоча діалектичний дисонанс можна при бажанні заперечити не просто дедукцією; скоріше методою "іншої сторони" й заперечення заперечуваного.

Урбанізм - найгірша утопія.

На жаль


Читайте також:
Психоделія владарювання
Ціна досвіду
Спільнототатство

 
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Який матрац обрати при болю в спині
Турбота про власне здоров’я завжди має бути в пріоритеті, особливо, якщо справа стосується стану спини. Для відновлення сил та здорового стану хребта й м’язів дуже важливо правильно відпочивати, користуючись усіма перевагами сучасних якісних матраців.
Читати більше
З чого почати навчання гри на гітарі
Вивчення нового музичного інструменту розширює кругозір та допомагає відкрити в собі нові таланти. Бажання освоїти гітару на початковому рівні легко реалізувати навіть при самостійній роботі, без звернення до викладачів. Розглянемо первинні етапи, що передують впевненому відтворенню кількох улюблених мелодій.
Читати більше