Анна Петрова: Як реалізувати власний бізнес та втілювати мрії в життя

3 березня 2016
Vita.
"Якщо у вас є мрія - просто зробіть це!" – це життєве кредо Анни Петрової успішного підприємця, за плечима якої 11 річний досвід в реалізації бізнес проектів. У свої 28 років вона – генеральний директор Startup Ukraine, засновниця Self Made Woman, бізнес-табору Business Camp Made in Ukraine, творець коворкінгу KyivWorking, співзасновник маркетинг-агентства для малого бізнесу Business Icon.

Ще у 14 років Анна вирішила для себе, що не хоче жити як усі та почала активно рухатись до мети. Сьогодні вона знаходиться у списку Forbes "30 до 30". Цей рейтинг представляє 30 українців, які досягли успіху до 30-річного віку.

Киянка вчить людей мислити гнучко та динамічно, а також ділиться порадами, як досягати успіху, правильно розставляти пріоритети та досягати мети. У свій освітній проект Startup Ukraine вона вклала 1000$, а за останні три роки існування загальний оборот двох її проектів становить близько 20 млн гривень.

Запорука стабільної економіки в Україні, на думку Анни, – це малий і середній бізнес. Саме для тих людей, які хочуть мати власну справу та заробляти для себе, найкращі поради від підприємниці.
 
Перш за все, необхідно обрати мрію і перетворити її в ідею. Задайте собі 4 питання: Ким я хочу стати? Що я хочу мати? Що я хочу вміти? Що я хочу віддати світу?

Проаналізуйте відповіді на ці запитання та зрозумієте ваші істинні бажання і цілі, яких ви б хотіли досягти за 10 років. Виділіть з цього списку ті, які будуть найактуальніші для вас в найближчий рік. Саме такі списки допомагають розставити пріоритети у вашому житті та рухатися в правильному напрямку.

Маючи ціль - дійте. Діяти треба швидко! Світ біжить швидко і якщо раніше бізнес робився за 1-2 роки, то зараз це реалізується за кілька місяців. Поки ти думаєш, хтось уже робить.

Бачення. Важливо знати, навіщо все це. Знати свою велику мету.

Наполегливість і зусилля. У момент невдачі – важливо її пережити. Якщо вам вдасться подолати труднощі, це означає, що ви на новому етапі бізнесу і справи стрімко підуть вверх.

Бізнес потрібно робити з душею. Це ваша справа. Ви – підприємець. Ви – особистість. Бізнес є вашим відображенням. Бізнес – це ваше продовження. Всі успішні підприємці перекладають власну філософію на свій бізнес.

На сьогоднішній день багатьом, хто хоче почати свій бізнес, не вистачає ідейності, фокусу на конкретному завданні, впевненості, стресостійкості. Важливо це усвідомити, прийняти і врешті зробити перший крок.

Кожна людина формує суспільство і нашу країну. Від кожного з нас залежить майбутнє України. Тому досить чекати – пора створювати! Створювати розумне, свідоме суспільство лідерів! 

Фото взяті зі сторінки Urban Space 100 у Facebook.
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com