АНАЛІЗ ЗІПСОВАНОГО ГЕНІЯ, АБО ВІДДАЛЯЮЧИСЬ-ЗІТРИ СЕБЕ.

1 грудня 2016
Аліна
    Інформація - це сітка. Блокада зовнішніх її подразників, в тій чи іншій сфері життя має негативний вплив на характер того, чи іншого дійства стосовно ситуацій, що спричиняють вагомість за ланцюгом сполучень таких як: титанізм, еквівалентна одиниця, швидкість світла.
    То було "ніщо" і звали його "ніяк". Воно прийшло і хазяйновито заволоділо гнітючим спалахом 20.00. Гнітючими були і квіти давно зів'ялі у кришталевій вазі, котрі безперечно омертв'яли підвіконня сьомого поверху. Проекції гарячого воску в центрі пентограми були зміщеними це б то - неправильними і нижчій кут падіння світла, спричинював коллаж всіх можливих міжособиць поза межами матеріальності. І то був транс. 
      Еліс, спричинила бунт в'язнів паралельності визволяли їх в найліпші способи, що не спричиняли гніву упредставників позаземних імперій, що неохоче піддавались контактному переходу в лабіринті, котрий мав складову в декілька мілліонів облич за секунду. Постаті, що успішно проходили реабілітаційні процеси, ставали занадто механічними, мали манірну поведінку. Приклад тому: завітавши на інший вимір - це б то на другий поверх пані у білій сукні, із заквітченим волоссям, дещо блідою шкірою і холодним дотиком, із датованною точкою незворотнього в її випадку - смерттю, оглядалася довкола  в пошуках кварттири № 8. Містер Білл в цей час заливав до склянки, охолоджене віскі. Він копирсався у думках, безпідставно звинувачуючи себе в чомусь і щойно його рука потягнулась до краватки щоб послабити її по спині, як навіжені,  тисячами розбіглися клопи, що точили трунок тій, котра прийшла до нього. Компенсувати матерію на тіло. Так стиха, як раптовість у хвилях періодично, майже відходженнями - вона зникла. Лікарі підтвердять раптову зупинку серця, як причину, але це лише спосіб, отримати примарі виокремленість, котра нещодавно несла у своїх руках, обплетені барвінком, старезні цвяхи.
       Відлік: 1,5; 1,6; 1,7; 1,8; 1,9 - повна, складова, цілісна траекторія. Годинник змінював показники. Цифроблат відраховував межі за які здавалось неможливо війти істотам, що кволими рухами зображували брудні гримаси, б'ючись в закованій пітьмі квартирних стін.
             Еліс, пронизав навскрізь дотик, гострою лінією він подряпав шкіру і вона позаду себе відчула жадний ковток, наче в передчутті  неймевірного присмаку.  Все довкола змінило звичне русло і запаморочливо зірвалося до низу. 
 - Щоб ти не було, але ти зупинив титанічний рух за лабіринтом. Ти маєш матерію?! Звідки ти вирахував інформаційну сітку? - запитала пані, стираючи поспіхом пентограму долонею, закриваючи очі від пронизливого сяйва свічки в руках тіні, що її тримала.
 - Я задав лише траекторію і отримав сполучення задовільних умов для виникнення переходу, між світанками. Не було часу для теорій, із практики урок! Я не мав чіткої плинності.
 - Покажи своє обличчя! У цьому бутті - ти хто? - запитала Еліс, мимовільно заперечуючи що таке можливо. Контур її душі танув, разом із воском і згасав на холодному паркеті чудернацькими фігурами.
 - Я звільняю тебе від мук. Ти знищила мене і сама ж, повернула. Ти зіпсований, брудний геній, котрий не потребує продовжень - наче відрізав голос і дмухнув на останні видимі шматки кінетичної енергії і ті глухо розсипались.
 - Віддаляючись зітри себе - вирвалось останнє з її вуст. У відповідь роздався гучний сміх і змахи панічних крил.
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

На що звернути увагу при виборі повербанку
Повербанки у світі техніки відразу зайняли своє місце, зробивши життя людей комфортнішим. Після блекаутів в Україні повербанки стали надважливими для облаштування хоч якогось комфорту вдома. Розберемо сьогодні, на що звернути увагу при купівлі пристроїв для підзарядки.
Читати більше
МАРКІЯН ШАШКЕВИЧ – «БУДИТЕЛЬ ГАЛИЦЬКОЇ РУСИ», СПРАВЖНІЙ ПРОСВІТНИК УКРАЇНСЬКОЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ ІДЕЇ
Він прожив неповних 32 роки, однак його вклад у формування українського національного духу та національне пробудження Галичини неоціненний...
Читати більше