Американські видання розкритикували фільм "Гіркі жнива"

1 березня 2017
UAPOST.US
Художній фільм "Гіркі жнива" критикам загалом не сподобався. "Політика, кохання, віра та голод змішані у єдину деформовану котлетку у фільмі "Гіркі жнива"… - пише видання The New York Times.
 
moviestape.net

Це гідна тема, але виконана незграбно, додає автор: "На відміну від Наталки, у фільмі немає хребта, він скаче від сцени до сцени, без жодного відчуття масштабу чи видовища".

"Найкраща частина "Гірких жнив", коли Менделюк (сам українського походження), фокусується на більшій картині, а саме - ширшому ефекті геноциду …, тим не менш найкраще, на що він здатний, щоб продемонструвати результат самого голоду, це вузькі щоки, зроблені за допомогою макіяжу, та розплатане волосся", пише L.A. Weekly.

Окрім сценарію та режисури, в багатьох рецензіях критично згадується робота Теймера Гассана, який зіграв комісара Сергія Кольцова. Останній зробив це карикатурно, без жодних напівтонів, закидають турецькому акторові критики.

Гассан розповів в інтерв’ю "Голосу Америки", що намагався зрозуміти, що ж робить його героя, якого той вважає сталінським генералом, таким злим. Зокрема він припустив про його невдалий пошук кохання та певну особисту втрату у минулому.

У той же час, у переважній більшості рецензій критика режисерських рішень, сценарію чи акторської гри акуратно відмежовується від обговорення власне самого Голодомору.

(via)
UaPost
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com