Аматорський колектив - наша культура


Аматорські колективи – це показник культурного розвитку кожного населеного пункту, чи то міста, чи села. 

Коли ходила в школу, то приймала участь в розвитку рідного аматорського Малолепетиського колективу. Був час, коли до нашого невеличкого села приїхав професійний фотограф на запрошення нашої голови сільського клубу. Було запропоновано нам зробити фото сесію на березі річки,  що ми і зробили. 

Ми гуртом взяли національні костюми, та ішли до Дніпра. Сам фотограф сказав, що наші фото він готує на Канаду, там велика українська діаспора, і такі фото  часто йому замовляють. 

Навчилась робити відео, і зробила збірку фото під гарну музику. Тепер показую друзям у соц. мережах, всім дуже подобається. Хочу продемонструвати і вам, читачі UAMODNA. Дивіться, коментуйте, заходьте в гості на мою сторінку. Буду тільки рада спілкуванню!
Відео можна переглянути за цим посиланням, на моєму блозі

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Сім речей, які ти маєш зробити до 7:30
Успішні люди дуже різні, але їх об'єднує одна спільна риса: там, де інші бачать непереборні перешкоди, вони знаходять нові можливості. Тревіс Бредбері розповідає про сім ранкових звички, які відрізняють їх від простих смертних, що насилу прокидаються вранці.
Читати більше