А який ви тип людини?

11 серпня 2015
Тanya Balyta
Чи стає людина з віком розумнішою? Чи просто ми на всі проблеми дивимося з іншої точки зору? Цікаво те, що протягом всього нашого життя ми постійно вчимося. 

Людей можна розділити на поганих, хороших та чудових учнів. Як це виглядає в сучасному житті? Це все дуже просто. Ось наприклад: поганий учень – це той, який завжди неготовий, в нього незадовільна поведінка, і тут виникає питання, а як людина може бути як той поганий учень? Є люди, які роблять величезні кроки для того, щоб досягти чогось в житті, а є ті, які чекають, а можливо пощастить, тобто як той поганий учень, а можливо мене сьогодні не запитають. Вони не розвиваються, ще й деградують. Тобто не роблять кроки вперед, а навпаки помаленьку крокують назад. Вони чекають, щоб хтось зробив їхню роботу за них, але в той же час вони найбільше скаржаться на життя.

Наступний тип хороші учні – тобто ті, які одного разу готові, іншого не дуже і так весь час. Це такий тип людей, які в житті просто пливуть за течією, тобто нічого не роблять, усе відбувається саме собою. Вони не люблять змін та не люблять ризикувати. Таким людям подобається те, до чого вони дуже звикли і зміни їх лякають. 

І ще один тип, чудовий учень – тобто той, який зажди готовий і в нього завжди усе добре. Це тип людей, які хочуть досягти певних висот в цьому житті. Вони ризикують. Так, можливо не зажди все вдається, але стояти на місці, а тим більше відступати нема куди. 

Чи варто нам думати про те, що ми хочемо? Чи ми хочемо деградувати в нашому житті? Чи просто залишити усе як є? А ви лише подумайте, як може змінитися ваше життя, якщо ви почнете діяти, почнете робити певні зміни в ньому. І, можливо, в майбутньому ви не будете шкодувати, що не спробували чогось в минулому. Як дізнатися, що це вам підходить, якщо ви навіть не спробували?! Ризик - це не завжди погано, інколи ризикуючи ми можемо побачити себе зовсім з іншого боку. Пам'ятайте, головне не стояти на одному місці. Життя - це рух, тому вперед!!!

Buzzy
 
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Обираємо готель для відпочинку в Єгипті: на що звернути увагу
Обираючи тур, потрібно знати деякі нюанси: тільки в цьому разі відпочинок повністю відповідатиме вашим очікуванням. Який сервіс пропонують туристам на курортах Червоного моря та на що звернути увагу, бронюючи готель, ми вам зараз розкажемо.
Читати більше
11 трендових відтінків для вашого гардеробу (весна–літо 2021)
Сьогодні мова піде про кольорові тренди весна/літо 2021. Це перший сезон, коли колекції розроблялися ізольовано, і відповіддю на умови карантину стала суміш ескапізму, комфорту і повернення до природи.
Читати більше