А якщо НАВПАКИ..?

28 січня 2014
Юлія Василів

Процес задля процесу. Дія задля дії. Слова задля слів. Написане задля написаного і так без кінця. Щороку…

Щороку ми підводимо якісь підсумки, думаємо, у чому наше зростання, що відбулося? Кожного разу знаходиться багато пояснень і очевидно, що щось таки міняється. Але ЩО саме?

Вже наступного року сценарій швидше за все буде аналогічним. Плани, мрії, очікування, підкріплені загальною ейфорією ЗМІНИ.  Ми будемо очікувати - знову, але ЧОГО?

Якийсь дивний замкнутий круг життя, в якому здається, повторюється не тільки історія, але й цілі сценарії нашого життя – життя окремих індивідів із такими ж однаковими принципами.

А якщо спробувати по-іншому? Якщо перестати малювати плани дій та писати списки із 20 пунктів "Ту Ду"? Якщо подивитися на життя, як воно є – просте, непередбачуване, неконтрольоване, чарівне і часом до сліз болюче…

Якщо  оглянутися і побачити поряд не просто дорогу людину, про яку ТРЕБА дбати, а індивіда, який теж прагне, має право на помилку, хоче бути почутим і потрібним, який нам справді дуже дорогий та незамінний, але не зважаючи на всю цю незамінність, він може піти у будь-яку хвилину.

Якщо протягом розпланованого робочого дня сісти на лавку у якомусь парку і, вдихнувши повітря, подумати про щось ІНШЕ – прочитане, бажане, нереальне, хоча мабуть таки можливе… Якщо зрештою дати собі шанс помилитися, полишивши страхи та якісь ефемерні очікування когось? Якщо згадати про себе ще малого і подумати, які тоді у мене були таланти – може варто до них повернутися? Якщо прийняти усі обмеження зараз, розуміючи, що можливо не все таки є справжніми обмеженнями і мабуть за ними набагато більше можливого…. Якщо менше говорити про себе, менше хотіти розрекламованого та модного, менше вдавати, натомість просто  наважитися… бути собою?

Суть у способі мислення. Суть в органічності, яка лежить в основі. Суть у питаннях та силі відвертих відповідей.

Так, ми можемо знову механічно писати, обдумувати, створювати видимість процесу. Але… чи варто? Натомість можна зрештою змінити усталене "якщо" на таке бажане "зараз". І це процес, праця, це зусилля – тривале і важливе.

Щороку ми наважуємося на аналіз сумнівної якості. А можемо той самий аналіз робити частіше, простіше, зростаючи безперервно у своїх роздумах? Може… Все лише залежить від нас!

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Який матрац обрати при болю в спині
Турбота про власне здоров’я завжди має бути в пріоритеті, особливо, якщо справа стосується стану спини. Для відновлення сил та здорового стану хребта й м’язів дуже важливо правильно відпочивати, користуючись усіма перевагами сучасних якісних матраців.
Читати більше
З чого почати навчання гри на гітарі
Вивчення нового музичного інструменту розширює кругозір та допомагає відкрити в собі нові таланти. Бажання освоїти гітару на початковому рівні легко реалізувати навіть при самостійній роботі, без звернення до викладачів. Розглянемо первинні етапи, що передують впевненому відтворенню кількох улюблених мелодій.
Читати більше