А якого кольору твоє ім'я?

15 лютого 2019
Лесічка Кіт
А ви знали, що всі імена можна розділити за кольорами на дві групи? Перша — основні кольори (наприклад, червоний, жовтий), а друга — змішані кольори (наприклад, зелений).
 

 
Так, люди, які належать до другої групи, багатогранні і часом суперечливі. Ми розповімо вам детальніше про ваш кольорі, спираючись на імена:

1. Жовтий

Жіночі імена: Ганна, Валентина, Віра, Вероніка, Діана, Лариса, Меліса, Надія, Неля.

Чоловічі імена: Андрій, Архип, Антон, Вадим, Віктор, Владислав, Денис, Омелян, Орест, Рафаель, Роберт, Серафим, Устим, Федір, Федосій, Віталій, Арсен.

Найчастіше це доброзичливі, відкриті, волелюбні люди, які завжди готові прийти на допомогу. До грішків "жовтих" можна віднести бажання попліткувати, тому що їм дійсно подобається обговорювати все і всіх. Також деколи люди з цієї групи швидко впадають в тугу, але все це можна виправити.

2. Блакитний

Жіночі імена: Віолета, Глорія, Ірина, Христина, Лоліта, Любов, Марина, Марія, Мар'яна, Поліна, Симона, Софія, Евеліна, Емілія.
Чоловічі імена: Артем, Гліб, Данило, Євдоким, Ігор, Єгор,  Леонід, Олег.

Це умиротворені люди, яким хочеться довіряти. Вони щирі, талановиті і ніколи не скажуть нічого зайвого. Їм подобається знаходити внутрішній спокій і гармонію. Часом люди цієї групи володіють даром цілительства.

3. Червоний

Жіночі імена: Ада, Олександра, Аліна, Белла, Берта, Валерія, Вікторія, Єва, Катерина, Єлизавета, Земфіра, Ніка, Оксана, Тетяна, Емма, Яна.

Чоловічі імена: Алан, Анатолій, Андріан, Аркадій, Владислав, Дмитро, Кирило, Лука, Лук'ян, Макар, Марк, Мирослав, Мстислав, Никон, Платон, Семен, Станіслав, Яків.

Це енергійні, палкі, рішучі і активні люди. Часто вони стають головними в сім'ї, хоча часом можуть бути дуже конфліктними через свій палкий темперамент. Із таких людей виходять відмінні сексуальні партнери.

4. Зелений

Жіночі імена: Агнія, Анастасія, Зінаїда, Зоя, Карина, Людмила, Наталія, Серафима.
Чоловічі імена: Богдан, Борислав, Микола, Василь, Віталій, Григорій, Дементій, Євген, Євстахій, Ігор, Ізмаїл, Костянтин, Петро.

Це працьовиті, сильні духом люди, які готові піти на ризик, щоб домогтися поставлених цілей. "Зелені" не виявляють ревнощі, тому що вважають це ознакою слабкості. Їм подобається випромінювати впевненість і не звертати увагу на заздрісників.

5. Рожевий

Жіночі імена: Аврора, Софія, Олівія, Зоряна, Христина, Аліна.

Чоловічі імена: Валентин, Хома, Валерій, Іван, Назар, Михайло.

Цей колір притаманний надмірним оптимістам, які намагаються бачити в світі все тільки найкраще, через що нерідко обпікаються. І все ж поряд з такими людьми легко можна розслабитися, забути про свої тривоги. Людей з цієї категорії дуже легко образити.

6. Помаранчевий

Жіночі імена: Анжела, Камілла, Марта, Ольга, Рима, Юлія, Лідія, Ольга.

Чоловічі імена: Руслан, Роман, Ростислав, Григорій.

Це надто енергійні люди. Вони нагадують бурхливий ураган, тому важливо знати, куди краще направити всю цю енергію, щоб домогтися гарних результатів. До "помаранчевих" часто належать творчі, прямолінійні і впевнені в собі люди.

7. Білий

Жіночі імена: Алевтина, Галина, Лілія, Ірина, Юліана.

Чоловічі імена: Альберт, Арнольд, Артур, Гаврило, Петро, Ян.

Це люди з чистим серцем. Вони не женуться за славою і грошима, завжди намагаються бути чесними. Жінки з цієї групи виглядають дуже елегантно, маючи особливу пристрасть до красивого взуття!

8. Синій

Жіночі імена: Василина, Антоніна, Євдокія, Нонна, Стефанія, Уляна.

Чоловічі імена: Андріан, Арсен, Аскольд, Георгій, Геннадій, Любомир, Трохим, Юрій.

Це дійсно розумні люди. Саме тому обдарованих дітей називають "індиґо", асоціюючи їх саме з цим кольором. Мудрість так і зашкалює! Це також дбайливі, доброзичливі люди-емпати. Намагаються брати від життя все!

9. Бордовий

Жіночі імена: Євгенія, Лада, Лія, Роза.

Чоловічі імена: Дем'ян, Матвій, Захар, Мирон, Ілля, Костянтин, Денис.

Це справжні непосиди, які обожнюють подорожувати. Їм складно всидіти без діла на одному місці, вони люблять дізнаватися щось нове. Легко вивчають мови, легко сходяться з новими людьми, легко з ними розлучаються. "Бордові" не переносять критику!

10. Чорний

Жіночі імена: Вероніка, Меланія.

Чоловічі імена: Гордій, Владислав Тимур, В'ячеслав, Всеволод, Юрій.

Образливі, запальні, суперечливі люди. Часом вони можуть бути навіть жорстокими! Їм складно будувати кар'єру і сім'ю, але все ж це цілком можливо. Серед плюсів — величезна працьовитість, яка допомагає згладити негативні сторони в характері. Вони також чуйні і справедливі.

11. Сірий

Жіночі імена: Ксенія, Мирослава, Аліна, Аліса, Віталіна.

Чоловічі імена: Давид, Зіновій, Лев, Микита, Дмитро.

Самовпевнені, чесні, напористі і стримані. Уміють дивитися на речі цілком раціонально, стримуючи емоції. "Сірі" також дуже хитрі, вони ніколи не розкривають свої плани до кінця. Не нерплять брехню і не люблять бути зобов'язаними.

12. Фіолетовий

Жіночі імена: Агата, Агнія, Альбіна, Антоніна, Вікторія, Дарія, Олена, Майя, Регіна, Таїсія, Фаїна, Ельвіра.

Чоловічі імена: Олександр, Олексій, Валерій, Вільям, Іван, Клим, Прокіп, Тимофій, Пилип, Максим, Мирослав.

Це таємничі люди, яких приваблює все незвичайні і містичне. Їм подобається розбиратися в невідомому. Вони скромні, ввічливі, але також і екстравагантні. Вони не прогинаються перед труднощами, завжди намагаються знайти правильний вихід.

А ви вже знайшли своє ім'я? Вражаюче, як багато можна дізнатися про людський характер, спираючись тільки на колір й ім'я!

 Зображення - pinterest.com.

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Який матрац обрати при болю в спині
Турбота про власне здоров’я завжди має бути в пріоритеті, особливо, якщо справа стосується стану спини. Для відновлення сил та здорового стану хребта й м’язів дуже важливо правильно відпочивати, користуючись усіма перевагами сучасних якісних матраців.
Читати більше
З чого почати навчання гри на гітарі
Вивчення нового музичного інструменту розширює кругозір та допомагає відкрити в собі нові таланти. Бажання освоїти гітару на початковому рівні легко реалізувати навіть при самостійній роботі, без звернення до викладачів. Розглянемо первинні етапи, що передують впевненому відтворенню кількох улюблених мелодій.
Читати більше