А ви вже прочитали три найпопулярніші українські книжки?

7 серпня 2015
Versal
"Фантастична трійка" найуспішніших творінь сучасного літературного простору від VERSAL!

Василь Шкляр, "Маруся"


Новинка від "батька бестселерів", над якою український письменник працював впродовж п'яти років, починаючи із 2009.  

В історичному романі автор висвітлив події 1919 — за часів важкої боротьби за Вітчизну. Світловолоса юнка Олександра Соколовоська, втративши трьох братів, стала отаманкою Марусею — і очолила українське військо для визволення рідної землі від московських загарбників. Деякі критики порівнюють тендітну дівчину із Жанною д'Арк в українському образі.

Кому варто почитати: історикам, патріотам, інтелектуалам.

Андрій Любка, "Спати з жінками"


У книгарнях ця скандальна збірка швидко опинилась серед найбільш популярних. До речі, користувачі мережі "Фейсбук" за власною ініціативою обрали для книги таку хвилюючу назву як "Спати з жінками".

Вона асоціюється у багатьох із інтимним життям закарпатського автора — і рештою особистих подробиць…  Насправді ж Анрій Любка оповідає у 50-ти історіях про цікаві країни, що припали до душі, напої та книги у списку його фаворитів. Молодий письменник лірично та щиро торкається простих життєвих істин, чим і заманює читача.

Кому варто почитати: романтикам, любителям легкої приємної художньої літератури.

Андрій Содомора, "Сто загадок Симфосія"


Саме ця книга отримала гран-прі Форуму видавців. Відомий перекладознавець, письменник та професор ЛНУ привідкрив двері напівзабутого і втаємниченого. Андрію вдалося поєднати під однією палітуркою повний переклад загадок латинського автора — Симфосія.

А авторські коментарі у вигляді есеїв яскраво та змістовно натякають: людина нерозривно пов'язана з природою, і повинна "дивитися дивуючись". Обіцяємо: і діти, і дорослі з радістю поринуть в азартну детективну гру!

Кому варто почитати: фанатам бувальщин та легендарних загадок.

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Валерій Косенко Валерій Косенко 31 серпня 2015
Маруся — Олександра Соколовська, а не Соколоваська.
Який матрац обрати при болю в спині
Турбота про власне здоров’я завжди має бути в пріоритеті, особливо, якщо справа стосується стану спини. Для відновлення сил та здорового стану хребта й м’язів дуже важливо правильно відпочивати, користуючись усіма перевагами сучасних якісних матраців.
Читати більше
З чого почати навчання гри на гітарі
Вивчення нового музичного інструменту розширює кругозір та допомагає відкрити в собі нові таланти. Бажання освоїти гітару на початковому рівні легко реалізувати навіть при самостійній роботі, без звернення до викладачів. Розглянемо первинні етапи, що передують впевненому відтворенню кількох улюблених мелодій.
Читати більше