А ви професійний брехун? Тест

21 червня 2018
Редакція

На яку брехню ви готові піти? Чи властиво вам обманювати інших, заради вигоди? Дізнайтесь, давши відповідь на декілька запитань.

Ви йдете по вулиці, і, раптом, на проїжджу частину прямо з неба опускається літаючий об'єкт
1. Що це - літак, вертоліт, інопланетна тарілка, повітряна куля або щось ще?
2. Приземлення даного об'єкта супроводжувалось жертвами і руйнуваннями?
3. Як Ви думаєте, чому ЦЕ приземлилося тут?
4. Як ви поступите: підете своєю дорогою, залишитесь на кілька хвилин або застрягнете тут надовго - для з'ясування причин і подробиць події?

i.pinimg.com

Інтерпретація тесту:

1.Літаючий об'єкт символізує ту брехню, на яку Ви готові піти. Чим він більший - тим більше брехні в Вашому житті. Ну а якщо це неопізнаний літаючий об'єкт, значить, прибріхуючи, Ви часто відриваєтеся від реальності.
2. Наявність жертв і руйнувань означає, що Ви не дуже побоюєтеся наслідків своєї брехні. Чим більше руйнувань - тим холодніші Ви до наслідків і навіть викриття.
3. Ваша версія цієї події - це ті причини, які зазвичай змушують йти Вас на обман.
4. Ваш варіант свідчить про те, чи властиво вам признавати брехню та пояснювати її. Чим довше ви копаєтесь у брехні, тим більше сумління у вас прокидається. Якщо ж ви зразу ідете, це свідчить про те, що ви не завжди замислюєтесь, що брехня - не найкращий спосіб оминути неприємності.

[adSlot8]

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com