9 секретів щасливих стосунків

2 січня 2019
Vitaliy DeFranko

Уявімо, що чоловіка і жінку розділяють двадцять кроків. Так ось, ти повинна зробити свої десять кроків і зупинитися. Якщо він там тебе не зустрів, не роби одинадцятого — потім доведеться робити дванадцятий, тринадцятий — і так усе життя. Кожен повинен зробити свої 10 кроків.

1. Ми завжди приваблюємо саме таку людину в своє життя, якою є, по суті, самі. Якщо вас не влаштовує ваше оточення, загляньте в свою душу. Якщо ж ви вважаєте, що вам щастить на людей, то це лише тому, що ви самі таким є. Тому якщо хочете залучити в своє життя гідну людину, станьте нею.

2. Що віддаємо, те й отримуємо. Ведіть себе з партнером так, як ви хотіли б, щоб він (вона) поводилися з вами.

3. Усі ми дуже потребуємо любові. Любов означає прийняття, щирість, ніжність, турботу, готовність віддавати й нести відповідальність, надійність, безкорисливість, щедрість. І чим більше ми виявляємо ці якості, тим більше отримуємо натомість. Такі прояви, як-от: страх, ревнощі, залежність, маніпуляції, контроль, претензії, докори — руйнують стосунки і ніякого стосунку до кохання не мають.

4. Усі слова мають силу. Словом можна зцілити, можна і вбити. Слідкуйте за тим, що говорите. Ярлики, образи, докори створюють в душі рани, які складно залікувати. Вони мають незворотну дію. Тому що в душі кожної людини живе дитина, котра переживає страх бути відкинутою. Бійтеся недооцінити свою здатність заподіяти їй біль. Використовуйте силу слова тільки для теплих слів, компліментів, схвалення, підтримки.

5. Довіра — життєво важливий елемент. Без нього людина стає підозрілою, тривожною і повною побоювань, а інша відчуває себе в емоційній пастці, їй здається, що їй не дають вільно дихати. Ревнощі —це страх самотності, низька самооцінка і нелюбов до себе. Довіра — невід'ємний елемент справжньої любові.

6. Будьте щирі. Любов не буває нерухомою, вона схожа на рослину, яка або росте й цвіте, або в'яне і вмирає. Все залежить від того, що ми з нею робимо. Щире спілкування схоже на воду: без нього рослина не може вижити. Говоріть одне одному про свої бажання, своє ставлення і почуття. Давайте знати своєму партнерові, що ви його любите і цінуєте. Ніколи не бійтеся сказати «Я люблю тебе». Не бійтеся перехвалити партнера. Щира похвала, як сонце для рослини: вдихне нове життя у ваші стосунки.

7. Любити — означає дарувати частину себе, без оплати і обмовок. Якщо ви хочете отримати любов, вам потрібно тільки дарувати її. І чим більше ви даруєте, тим більше отримуєте. Любов схожа на бумеранг: вона завжди повертається назад. Можливо, не завжди від тієї людини, якій ви її дали, але вона все одно до вас повернеться. І повернеться сторицею. При цьому важливо пам'ятати, що запас любові у нас необмежений. Ми не втрачаємо її, коли даруємо. І єдиний спосіб втратити любов всередині нас — це не віддавати її іншим. Одна з причин, чому люди рідко відчувають любов, — вони чекають, коли їх спочатку полюбить хтось інший. Але це схоже на музиканта, який каже: «Я буду грати музику, тільки коли люди почнуть танцювати». Або чекати від багаття тепла, що не поклавши туди дров. Справжня любов беззаперечна, вона нічого не просить натомість. Таємна формула щасливих стосунків на все життя в тому, щоб завжди звертати увагу не на те, що ви можете взяти, а на те, що ви можете дати.

8. Дотик — один із найпотужніших проявів любові, який зміцнює взаємини. Доторкнутися до людини — означає доторкнутися до її душі. Можливо, тому, коли ми ображені на когось, говоримо: «Не чіпай мене!»

Частіше обіймайте кохану людину просто так, без сексуального мотиву, тримайтеся за руки. Дослідники провели експеримент в одній з клінік Лондона. Головний хірург зазвичай відвідував кожного зі своїх пацієнтів ввечері перед операцією, щоб відповісти на запитання і пояснити загальний характер операції. А під час експерименту хірург тримав за руку кожного пацієнта ті кілька хвилин, які розмовляв із ним. Ці пацієнти видужували в три рази швидше за інших. Коли ми дбайливо торкаємося до когось, змінюється і наша, і його фізіологія: зменшується рівень гормонів стресу, розслабляється нервова система, поліпшується стан імунної системи, емоційний стан. Існує думка, якщо ми за день не обіймаємо 7-8 людей, ми приречені на хвороби.

9. Якщо ми любимо когось, потрібно дати йому свободу. Вільним приймати власні рішення, вільним жити так, як він хоче, а не так, як хочемо ми. Кожному з нас потрібен особистий простір. Людям потрібно бути вільними у взаєминах, тому що інакше вони відчувають себе в пастці. Якщо дійсно любиш когось, потрібно поважати його бажання і потреби. Не завжди легко відпустити на свободу того, кого любиш, але іншого шляху немає. Життєва мудрість говорить: «Чим більше свободи ми даємо іншому, тим ближче він до нас».

Зображення - pinterest.com.

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com