9 РЕЧЕЙ, ЯКІ СЛІД ПАМ'ЯТАТИ В ПЕРІОД ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВІЙНИ

28 січня 2015
Редакція
Що би не відбувалося в країні, які б негаразди не випали на долю вашого народу, завжди пам’ятайте про ці речі!
  1. Будь-яка війна закінчується.
  2. Кожен народ складається з різних людей. Не всі беруть участь у війні - не варто ображати всіх підряд.
  3. Політики домовляться, а ти залишишся з тими помиями, якими обливав "своїх ідеологічних ворогів".
  4. Під час війни брешуть ВСІ. Не поширюй інформацію, в правдивості якої не впевнений на 101% (або якщо не можеш її перевірити). Якщо хочеш щось написати, пиши тільки про те, що бачив на власні очі. Це чесно. Решта - участь у брехні.
  5. Хочеш висловити своє ставлення до політики - вислови, при цьому не обов'язково когось ображати.
  6. Не подобається думка іншої людини, але дуже хочеться висловитися  - скажи про цю думку, а не про цю людину, адже, частіше всього, ти з нею особисто не знайомий.
  7. Ненавидіти незнайомих тобі людей - це патологія.
  8. Взаємини між людьми дуже складні навіть на рівні сім'ї чи трудового колективу. Між державами все ще складніше. Все просто і зрозуміло тільки дурням. Не квапся робити висновки - не будь дурнем.
  9. Завжди залишайся Людиною і пам'ятай пункт 1.
 
(via)
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

MorisBrother MorisBrother 28 січня 2015
Це більше схоже на правила хорошого тону в мережі. Бо до інформаційної війни відноситься тільки... як ти думаєш що? Правильно! 4 Пункт. А все інше - ні!
Який матрац обрати при болю в спині
Турбота про власне здоров’я завжди має бути в пріоритеті, особливо, якщо справа стосується стану спини. Для відновлення сил та здорового стану хребта й м’язів дуже важливо правильно відпочивати, користуючись усіма перевагами сучасних якісних матраців.
Читати більше
З чого почати навчання гри на гітарі
Вивчення нового музичного інструменту розширює кругозір та допомагає відкрити в собі нові таланти. Бажання освоїти гітару на початковому рівні легко реалізувати навіть при самостійній роботі, без звернення до викладачів. Розглянемо первинні етапи, що передують впевненому відтворенню кількох улюблених мелодій.
Читати більше