9 правил, які допоможуть подбати про автомобіль

Після покупки авто воно так чи інакше стає частиною вашої сім’ї. Про нього варто дбати, аби він якомога довше міг вам послужити. Зібрали нижче низку правил, які допоможуть у цьому. А якщо вам раптом знадобиться класний інтернет-магазин запчастин, порадимо і його ;)

1. Регулярно міняйте моторне мастило в автомобілі

Це легко зробити, але більшість автовласників цього не роблять. Заміна мастила в автомобілі має вирішальне значення для його правильної роботи. Важливо знати, як тільки рівень мастила стане низьким, ви повинні негайно його замінити. На жаль, саме тут люди роблять помилку і в підсумку або втрачають на вартості машини з часом, або в них згорають двигуни. Останнє стається, коли автомобіль відчуває нестачу в постійному запасі мастила. Також необхідно перевіряти, чи не витікає пальне, оскільки автомобіль може втрачати мастило, навіть якщо ви регулярно заправляєте його. Витік мастила необхідно усувати негайно, щоб не пошкодити автомобіль.

2. Займіться дрібним ремонтом вашого автомобіля

Ви можете не помітити цього відразу, але якщо машина доставляє вам проблеми, у тому числі тягне в бік, гуде, коли ви вмикаєте кондиціонер, або якщо гальма пищать, коли тягнете машину з місця, ви повинні відправити її в сервісну службу автомайстерні. Подбавши про свій автомобіль, знаючи, де можна придбати автомобільні товари, ви зможете запобігти проблеми на дорозі, а також вберегти автівку на майбутнє.
 

3. Регулярно міняйте повітряний фільтр в автомобілі

Відправивши автомобіль в автосервіс і відремонтувавши відповідно до графіку, ви зможете запобігти безлічі проблем з автомобілем. Один із факторів, який слід регулярно перевіряти, є повітряний фільтр. Він зазвичай перевіряється і при необхідності замінюється під час обслуговування автомобіля. Або не відстаючи від технічного обслуговування автомобілів і замінюючи його кожні 19 000 км, ви можете продовжити термін служби, а також продуктивність двигуна.

4. Періодично перевіряйте всі рідини в автомобілі

Відправляючи автомобіль в автосервіс, ви також повинні переконатися, що майстер регулярно перевіряє рідини у вашому автомобілі. З огляду на те, що йому потрібна трансмісійна рідина, рідина для гідропідсилювача керма, гальмівна рідина і змішана охолоджуюча рідина, недотримання регулярної заміни рідин може призвести до заклинювання двигуна авто. Це коштуватиме вам грошей, тому важливо регулярно перевіряти й доливати рідини.

5. Зверніть увагу на шини вашого автомобіля

Ви, напевно, чули це мільйон разів, але вам слід регулярно перевіряти тиск у шинах автомобіля. Це можна перевірити на заправці або у фахівця з обслуговування автомобілів. 2.5 бара — це загальний і рекомендований тиск у шинах для більшості автомобілів, але він може варіюватися в залежності від розміру автомобіля. Крім забезпечення безпеки на дорозі й економії грошей, регулярна перевірка тиску в шинах дозволить навіть скоротити витрату палива, а також поліпшити його керованість.

6. Завжди тримайте машину в чистоті

Збір пилу може пошкодити ваш автомобіль. Якщо не чистити його регулярно, ви можете надмірно зношувати поверхню автомобіля. Автомобілі також слід регулярно мити і змащувати воском, щоб колір залишався в хорошому стані. 

7. Щодо автомобільної безпеки

Після того, як ви доклали багато зусиль для підтримки “здоров'я” автомобіля, усі ваші зусилля виявляться марними, якщо його вкрадуть. Тому переконайтеся, що ваш автомобіль повністю захищений. Як зробити його безпечним? Просто. Для цього використайте автомобільну сигналізацію від вандалізму. 

8. Тримайте свій автомобіль в тіні

Навіть якщо ви відправляєте свій автомобіль на регулярне техобслуговування й огляд, чистите його і перевіряєте всі необхідні позначки про технічне обслуговування, все одно існує ймовірність, що ваш автомобіль може бути пошкоджений. Одна з причин — часте паркування машину на сонці. 

9. Керуйте відповідально

Керуючи автомобілем, ви повинні бути впевнені, що ви завжди водите відповідально і що ваш автомобіль завжди придатний для експлуатації. Це не тільки продовжить термін служби вашого автомобіля, але й забезпечить вашу безпеку на дорозі.

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Як не померти на самоті: 5 книг радикального чтива
Герої цих книжок зустрічають привидів свого минулого та відкривають таємниці, які люди ховають один від одного і від усього світу. А все для того, щоб не бути самотніми, почавши говорити про своє, спільне, і знайти справжнє умиротворення і щастя.
Читати більше
Проєктування дерев'яних бань з басейном: усі «за» та «проти»
Чи потрібен у дерев'яній лазні басейн, що потрібно знати при виборі проєкту, переваги та недоліки проєктів лазень із зрубу із внутрішнім басейном, де можна ознайомитися із сучасними проєктами.
Читати більше