9 ознак того, що ви ніколи не розбагатієте

10 серпня 2016
Ліляна
1. Ви не інвестуєте власні заощадження
Це підтвердить вам будь-який мільйонер: чим раніше ви почнете інвестувати гроші у власну справу, тим краще. І тим ближче ви будете до фінансової незалежності.

2. Ви приділяєте заощадженням більше уваги, ніж потенційному заробітку
Навколо стільки можливостей заощадити, що люди забувають заробляти і примножувати свої фінанси. Якщо почати думати, як багаті, то ви зрозумієте, що важливіше турбуватися не про те, що гроші закінчуються, а про те, де і як їх краще заробити.

3. Вас влаштовує ваша зарплата
Стабільність - дуже привабливе поняття, але в якомусь сенсі і дуже небезпечне. Спокусившись стабільністю, ви втратите можливість працювати на себе, тобто на результат. А значить, ваше багатство якщо і прийде до вас, то дуже повільно і нескоро. Багаті можуть підтвердити, що найкоротший шлях до багатства - це робота не на когось, а на себе.

4. Ви живете невідповідно до своїх достатків
Спроба виділити себе на тлі інших за допомогою дорогих речей - ознака "недалекої" людини, яка хоче отримати все "тут і зараз" і мало думає про майбутнє. Багаті радять виділятися, в першу чергу, своєю працездатністю і талантами, а дорогі речі купувати, вже коли ваша компанія буде давати гарантований серйозний дохід за кількома напрямками.

5. Ви не крокуєте за своєю мрією з належною завзятістю
Важливо полюбити те, що ви робите. Інакше це загрожує обернутися протилежністю: ви можете зненавидіти свою нинішню роботу або бізнес, в який тільки інвестували. Завжди потрібно пам'ятати, що всі ваші дії в кінцевому підсумку повинні привести вас до здійснення вашої мрії всього життя.

6. Ви не залишаєте свою зону комфорту
І більш того: ви не готові це зробити, коли це буде необхідно. В кінцевому підсумку всі прагнуть до того, щоб не потрібно було залишати свою зону комфорту. Але багаті і сильні люди тим і відрізняються, що в потрібний момент вони можуть зробити те, що потрібно, без роздумів про те, як уникнути зайвий рухів.

І найголовніше, що повинен зрозуміти початківець мільйонер, - що наявність комфорту у всіх сферах вашого життя - це той фактор, який ніколи не дасть вам стати багатою людиною.

7. Ви не знаєте, заради чого хочете розбагатіти
Часто люди просто хочуть розбагатіти, але що робити з грошима - на це питання вони для себе ще не відповіли. Але і це не головне. Головне - пам'ятати цю відповідь. Таким чином ви будете прагнути до кінцевої мети, а багатство, яке вас чекає, знайде форму у вас в голові - якщо ви будете знати, для чого вам зароблені гроші.

8. Ви відкладаєте вже після того, як витрачаєте
Заробивши гроші, отримавши зарплату або вигравши мільйон, багато людей роблять однакову помилку: вони спочатку роздають борги (за квартиру, за ремонт, мамі на подарунок тощо), а потім вже відкладають від того, що залишилося . А залишається найчастіше дуже небагато. Багаті радять спочатку відкладати (і зробити це правилом, звичкою, більш важливою, ніж роздати борги), а потім вже розплачуватися з тими, кому заборгував.

9. Ви вважаєте, що багатими можуть бути тільки обрані
Думка про те, що все залежить не тільки від вас, вельми поширена в колах тих, хто ніколи не розбагатіє. «Звичайна людина вважає, що бути багатим - це привілей, який випадає тільки обраним, - пише Стів Сиболд. - У будь-якій капіталістичній країні ви маєте повне право бути багатим, якщо готові створювати щось по-справжньому цінне для блага інших ».

Якщо ви до цих пір не багаті, значить, вам це чи не треба, або ви "застрягли" на одному з цих пунктів, адже навіть один з перерахованих вище факторів може відсунути вас від вашого першого мільйона на мільйон кілометрів.

(via)
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Який матрац обрати при болю в спині
Турбота про власне здоров’я завжди має бути в пріоритеті, особливо, якщо справа стосується стану спини. Для відновлення сил та здорового стану хребта й м’язів дуже важливо правильно відпочивати, користуючись усіма перевагами сучасних якісних матраців.
Читати більше
З чого почати навчання гри на гітарі
Вивчення нового музичного інструменту розширює кругозір та допомагає відкрити в собі нові таланти. Бажання освоїти гітару на початковому рівні легко реалізувати навіть при самостійній роботі, без звернення до викладачів. Розглянемо первинні етапи, що передують впевненому відтворенню кількох улюблених мелодій.
Читати більше