9 ознак того, що ти зустріла того чоловіка, за якого потрібно виходити заміж!!!

14 липня 2015
Vitaliy DeFranko
Всі ми прагнемо досягнути чогось у нашому житті. Одні хочуть стати багатшими, інші хочуть бути сильнішими, а хтось - мати більше влади. Наші бажання характеризують нас як особистість. Але, погодься, що головне бажання всіх людей - кохати і бути коханими.

Любов викликає почуття комфорту і затишку. Всі турботи відходять на другий план, коли ти знаходишся в обіймах коханої людини. Ти відчуваєш себе захищеним. Тобі нічого не страшно. Ти віддаєш себе цілком і повністю коханій людині.

Коли ти закоханий, ти малюєш у своїй уяві картини спільного майбутнього зі своєю другою половинкою. Але чи знаєш ти точно що це: любов до смерті чи короткотривале захоплення?

Можливо, я надто старомодний, але хочеться вірити, що щасливий шлюб - це головна мета в житті кожної людини.

Нижче пропоную тобі ознайомитися з 9-тьма ознаками того, що ти вже зустріла того чоловіка, з яким зможеш провести життя:

1. Тобі не потрібно прикидатися, коли ти поруч з ним

У хороший чи поганий період життя тобі не потрібно грати якусь роль, ти сміливо можеш бути сама собою поруч з коханою людиною. Він не чекатиме, що ти раптом станеш кимось іншим. В його очах, ти завжди будеш природньою і коханою жінкою. У ваших стосунках немає місця вдаванню і брехні.

Він приймає тебе такою, яка ти є, і не важливо, чи ти плетеш нісенітницю, лінуєшся іноді щось робити чи голосно регочеш в громадському місці. Він приймає тебе, адже він тебе вибрав, а ти вибрала його. Звичайно, іноді ти будеш грати і прикидатися, але ти впевнена, що завжди будеш в центрі його уваги. Ти завжди будеш його зіркою.

2. Твоє щастя - це його щастя, і навпаки

Ти вже усвідомлюєш, що він - єдиний чоловік в твоєму житті, він кращий за всіх тих, хто був до нього. Він хоче для тебе всього найкращого, навіть якщо за твоє щастя йому доведеться дорого заплатити.

Твій обранець безкорисливий, твої інтереси стали його інтересами. Йому приносить задоволення все те, що приносить задоволення тобі.

Зрештою, він вже може спокійно розрізняти, що вдома не прийнятно все те, що може бути прийнятним на роботі. Робота у чоловіків забирає багато часу, але все-таки він вже навчився у своєму щільному графіку знаходити час для тебе коханої.

3. Наприкінці найважчого дня єдине, чого ти хочеш - це побути поруч з ним

Не важливо, чи ти в поганому настрої, чи ні, тобі краще бути з ним, ніж без нього. Оскільки для тебе не існує іншого життя без його присутності в ньому.

Він уважно вислухає твою точку зору, навіть якщо має свою власну. Він буде терплячим і позитивно вплине на вирішення твоїх проблем. Твій коханий не буде прямолінійно тебе критикувати.

Всі ці нюанси зроблять ваші відносини тільки міцнішими і стабільнішими. Ти точно знаєш, що хочеш бути поряд з ним завжди і скрізь.

4. Вашу симпатію і потяг одне до одного не можна не помітити

Ви сумісні на всіх рівнях: на фізичному, ментальному та емоційному. Хімія між вами сильніша, ніж будь-які зовнішні фактори. А це найважливіший стан людини в житті.

Навіть, якщо ви робите щось незначне, але разом, наприклад, пробіжка вранці, то ти вже відчуваєш себе особливою, адже він просто поруч з тобою. Ваш потяг виходить за межі ліжка і стає відчутним в інших місцях, навіть у кабінеті лікаря. Ви не можете не торкатися один одного. І ви цього не соромитеся.

5. Ти хочеш ділитися з ним усім, що є у тебе

Коли ти малюєш в своїй уяві ваше спільне майбутнє, то він стає найважливішою частиною твого життя, а ти - його. Думка про те, що ти проведеш з ним залишок свого життя, і він стане останнім твоїм чоловіком - абсолютно не лякає тебе. Бути поруч з ним - найзатишніше місце в житті.

Коли відбувається щось прекрасне, або ти отримуєш гарну новину, то перше, що ти хочеш зробити - це розповісти йому. Коли звучить якийсь "солоденький" рингтон, перше, що ти думаєш - це дзвонить твій коханий чоловік.

Починаючи з того, що він з'їв на сніданок, і, закінчуючи тим, що він подивився перед сном - все хвилює тебе, ти хочеш знати все про нього і його життя. Іноді тебе може це дратувати, але відмовлятися від його присутності в твоєму житті ти точно не хочеш. У вас уже стабільні партнерські відносини, а не просто період закоханості.

6. Романтика для вас обох - необхідна річ

Іноді тобі здається, що ти головна героїня кінофільму "Сутінки", з усіма романтичними моментами і пристрастями. Обід при свічках, прогулянки, час, проведений в ліжку - все це ви робите усвідомлено, кожен з вас прагне до романтичних моментів. Ви любите робити один одного щасливим.

Він не соромиться, сам розповідає тобі про всі свої труднощі і думки. Ти проникаєш в усі глибини його свідомості. Він беззастережно довіряє тобі. Він - твій чоловік, він не боїться показати тобі свої слабкості, адже ти їх приймаєш. Ти приймаєш його таким, яким він є.

7. Твоя любов сильніша за будь-які суперечки

Немає сенсу в суперечках і сварках, якщо ти любиш його і боїшся заподіяти йому шкоду. Уміння знайти компроміс - єдиний правильний вихід із ситуації. І ви обидва будете щасливі від цього. Наприкінці дня ви не зможете вже ображатися один на одного. Адже ваша любов сильніша за всі ці дурниці.

8. Він не просто слухає тебе, він чує все, що ти кажеш йому

Твій обранець вміє читати між рядків, він поділяє твої потреби і дбає про тебе. Він розуміє, що ти хочеш йому сказати з першого разу. Тобі не потрібно весь час повторювати те, чого ти хочеш. Ви допомагаєте один одному самовдосконалюватися і кожен з вас стає тільки кращим.

9. Він приймає тебе такою, яка ти є

Іноді ти неуважна, голосно базікаєш по телефону або не розумієш деякі його жарти, але він любить тебе саме за ці твої якості. Він каже тобі, що всі твої недоліки - це твої достоїнства.

Він хвалиться тобою перед своїми друзями, адже ти - найкраще, що є в його житті.

Твій майбутній чоловік знає все про тебе, все хороше і погане, але він за це й цінує тебе. Ти цілком належиш йому, ти - частина його життя, і ти щаслива знати, що, нарешті, знайшла його.
 
(via)
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Світське життя, секс і гарне тіло: 3 книги, які змінять ваше самосприйняття
Автори цих книжок намагаються завдяки своїм вишуканим, стильним і красивим історіям, втіленим у не менш гарні ті цікаві книжки, додати гармонії і тепла у наше трагічне сьогодення.
Читати більше
Що почитати: 5 книг про дива і дивацтва
Дива, які стаються у цих книжках, мають різний характер. Утім, від економічного дива в Америці минулого до пригод у книжці сучасної української авторки – не така вже велика відстань. Оскільки захоплюючий сюжет і бажання прочитати історію до кінця – ось основні критерії, за якими можна оцінювати будь-яке диво в сучасній літературі.
Читати більше