8 відмінних книг з ораторського мистецтва

20 травня 2015
Maria Shuliar
1. Ларрі Кінг "Як розмовляти з ким завгодно, коли завгодно, де завгодно".
2. Радислав Гандапас "Камасутра для оратора. Десять глав про те, як отримувати і доставляти максимальне задоволення, виступаючи публічно".
3. Леммерман "Підручник риторики. Тренування мови з вправами".
4. Дейл Карнегі "Як виробляти впевненість у собі і впливати на людей, виступаючи публічно".
5. Рон Хофф "Я бачу вас голими. Як підготуватися до презентації і блискуче її провести".
6. Вікторія Борисова, Дмитро Аксьонов "Говори і володарюй: ораторське мистецтво для кожного".
7. Джеймс Хьюмс "Секрети великих ораторів. Говори як Черчілль, тримайся як Лінкольн".
8. Радислав Гандапас "До виступу готовий! Презентаційний конструктор".

Коротко про книги:

Ларрі Кінг "Як розмовляти з ким завгодно, коли завгодно, де завгодно".

Ларрі Кінг, відомий теле- і радіоведучий, ділиться з читачами секретами свого успіху.

Практичні поради визнаного майстра спілкування допоможуть вам знайти впевненість в собі і назавжди позбутися скутості в будь-якій ситуації - чи виступаєте ви на зборах, чи проходите співбесіду при вступі на роботу, даєте інтерв'ю або просто розмовляєте з незнайомими людьми.

Радислав Гандапас "Камасутра для оратора. Десять глав про те, як отримувати і доставляти максимальне задоволення, виступаючи публічно"

Багатьом назва книги може здатися незвичайною і навіть шокуючою. Але вона продиктована не лише бажанням привернути увагу потенційного покупця. Два базових постулати книги цілком відповідають назві. Перший: важливо не стільки оволодіти набором прийомів впливу на публіку, скільки навчитися отримувати задоволення від власних публічних виступів, бо все, що людина робить із задоволенням, вона робить успішно. І навпаки. Другий: оратор вступає з аудиторією у своєрідний "інтимний" зв'язок, в якому він виступає з позиції чоловіка (незалежно від своєї біологічної статі), а аудиторія - з позиції жінки. Значне число прикладів у книзі підтверджує право цієї аналогії на існування.

X. Леммерман "Підручник риторики. Тренування мови з вправами"

Пропонований підручник задуманий як систематичне введення в сучасну риторику. Його призначення - допомогти формуванню навичок мовлення та ведення дискусії; коротко, зв'язно і в доступній формі розкрити залізні правила, які довели свою дієвість в ораторській практиці. Річ йде про наставляння не з художнього читання, а з мовної практики, байдуже в якій життєвій сфері. Ця книга - в основному, результат досвіду і роздумів з педагогічного, а також політичного та повсякденного життя. Кожен, у тому числі й школяр, може освоїти пропонований автором курс риторики і навчитися говорити яскраво і переконливо, говорити просто про складне.

Дейл Карнегі "Як виробляти впевненість у собі та впливати на людей, виступаючи публічно"

З 1912 року понад п'ятсот тисяч чоловіків і жінок були слухачами курсів ораторського мистецтва, де застосовувався метод, докладно описаний у книзі "Як виробляти впевненість у собі та впливати на людей, виступаючи публічно". Багато хто з них у письмовій формі пояснили, чому вони стали вивчати цей предмет і чого вони розраховували досягти в результаті занять. Зрозуміло, кожен висловлюється по-різному, але головне прагнення переважної більшості людей разюче збігається.

Рон Хофф "Я бачу вас голими. Як підготуватися до презентації і блискуче її провести"

Супербестселер: чітка, блискуча книга. Аналізується буквально все, що робить презентацію успішною або провальною. Автор багато років навчає американців успішності: подавати і продавати все, що завгодно, і в найкращому вигляді. З книги можна дізнатися, як це у вас виходить і що потрібно, щоби виходило краще. Питання актуальне, бо хто ж сьогодні не влаштовує презентацій? Що стосується назви, то це просто порада щодо того, як не боятися аудиторії: мовляв, уявіть собі їх усіх голими. Автор цього підходу не поділяє - каже, відволікає... Йому видніше.

Вікторія Борисова, Дмитро Аксьонов "Говори і володарюй: ораторське мистецтво для кожного"

Кожен день ми спілкуємося: чи висловлюємо свою точку зору на виробничих нарадах, чи пишемо ділові листи, чи розповідаємо плітки сусідам, чи беремо участь в сімейних дискусіях на тему, які меблі купити або куди поїхати відпочивати.

Так, ми це робимо. Але чи вміємо ми робити це досконало, майстерно, та до того ж отримувати від цього задоволення? Чи слухають нас, затамувавши подих, або, нудьгуючи, проходять повз? Чи прислухаються люди до нашої думки або залишають її без уваги?

Вміння говорити красиво і переконливо - одна з найцінніших навичок сучасної людини. І її можна розвивати. У цьому вам допоможе книга Дмитра Аксьонова та Вікторії Борисової, фахівців НЛП, психологів та бізнес-тренерів. Зробіть ваше спілкування більш ефективним вже сьогодні!

Джеймс Хьюмс "Секрети великих ораторів. Говори як Черчілль, тримайся як Лінкольн"

Автор цієї книги допомагав писати промови п'яти президентам США. Він знає свою справу і вважає, що навчитися говорити красномовно, по суті й переконливо - непросто, але можливо. Багато відомих людей випробували методики Джеймса Хьюмса і переконалися, що навички красномовства - такий же актив, як гарна освіта, ділова спритність або інтуїція. Чим вища ваша позиція, тим важливішим є ваше вміння виступати публічно. Прочитайте цю книгу, візьміть на озброєння нові ідеї та прийоми кращих ораторів в історії людства.

Радислав Гандапас "До виступу готовий! Презентаційний конструктор"

Як зробити хорошу презентацію? На жаль, цьому не вчать ні в школі, ні у вузі. А це надзвичайно важливий навик: якщо не буде виразного і ефектного виступу - не буде нового проекту або угоди. Як продемонструвати свої ідеї та досягнення, не наробивши помилок? Як скласти текст виступу, в якому немає нічого зайвого і є все, що потрібно? Як перетворити проведення презентацій з прикрого обов'язку в засіб просування кар'єри? У своїй новій книзі зірка російських бізнес-тренінгів, гуру ораторської майстерності Радислав Гандапас навчить читача готувати ефектні та ефективні презентації.

Книга буде корисна всім, кому доводиться виступати перед аудиторією і розповідати про свої проекти. Обов'язкове читання для менеджера будь-якого рівня і профілю роботи.


Полюбляєте читати? Тоді вам варто переглянути наступні підбірки:
10 кращих психологічних романів світу
10 книг, які читаються за одну ніч
10 книг, які змінять вас назавжди
25 книг, що змінили хід історії

 
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Краса чи практичність: на що звертати увагу при виборі столового посуду?
За обіднім столом збирається вся родина — це місце, де ми ділимося своєю радістю, розповідаємо історії та смакуємо домашню їжу. І саме тут дрібниці набувають особливого значення.
Читати більше