8 ОЗНАК СИЛЬНОЇ ОСОБИСТІСТІ

12 липня 2016
Annie
Хтось вважає вас владним і гордовитим. Хтось думає, що ви просто грубіян. Але ми ж з вами знаємо, що і ті, і інші помиляються. Це абсолютно не про вас. Адже в глибині душі ви м'які і пухнасті, як кошеня. Це люди з домінуючим типом особистості псують вашу репутацію.

Сильна людина не женеться за перемогою, вона просто не дозволяє іншим по собі топтатися. Буває, люди ставляться до вас з побоюванням. Але це тому, що вони ніяк не зрозуміють, як вам вдається виглядати так впевнено, і не шукати ні від кого схвалення своїх дій.

Ось кілька ознак які доводять, що ви - сильна особистість.

Ви не терпите виправдань.

Сильні люди не терплять виправдань. Вам не цікаво вислуховувати чиєсь ниття про те, що б вони могли, та не склалося. Ви зосереджені на своїх можливостях і на тому, що вам потрібно, щоб домогтися більшого.

Знайдеться безліч причин, чому ви не можете чогось досягти. Але причин, чому саме вам це ТРЕБА, у вас в мільйони разів більше.

Ви дуже обережні у виборі людей, яких впускаєте в своє життя.

Сильна людина не покладається на думку інших щодо того, хто вона є, і на що здатна. Ви усвідомлюєте, що іншим людям потрібно розповісти вам «про життя», щоб самим відчути свою значимість. З іншого боку, ви розумієте, що є люди, яким важливо почути думку про себе з боку.

Навіть якщо ви все ще не знаєте, хто ви, вам не потрібен ані друг, ані подруга, ані начальник, і навіть близький родич, які б розповідали вам, на що ви здатні. Ви самі запросто у цьому розбираєтесь.

Ви терпіти не можете порожню балаканину.

Якщо ви сильна людина, ваша голова переповнена ідеями. Вам не хочеться витрачати час на порожні розмови і плітки про знайомих, якщо можна використовувати час на те, щоб змінити світ.
Іноді вам здається, що ви не вмієте базікати ні про що. Але це не так. Просто вам таке не довподоби, адже балаканина вбиває час і клітини мозку.

Ви не терпите бездушність, ідіотизм і невігластво.

Домінуючі особистості ґрунтуються на нестачі виховання і знань. Сильні ж особистості чуйні і ерудовані. В цьому і полягає основна різниця між ними.

Ви докладаєте багато зусиль і часу, щоб навчитися використовувати свій розум на благо. Тому вам не подобається, коли люди судять про те, в чому абсолютно не розуміються. Сильна людина не використовуватиме свої знання, щоб маніпулювати іншими. Але може спонукати їх думати, перш ніж говорити. 

Ви вмієте слухати.

Сильні люди вміють слухати. Здавалося б, всі це цінують. Але, насправді, людей, які не звикли, щоб їх слухали, таке уважне ставлення може налякати.

Вам не потрібна увага.

Сильна людина не прагне опинитися в центрі уваги. Але ваша особистість притягує до вас оточуючих. І хоча ви ніколи не прагнули зав'язати дружбу, більшість соціальних контактів, які ви підтримуєте, сталися не з вашої ініціативи, а тому що людям потрібно, щоб їх оточували такі, як ви.

Ви безстрашні.

Ок, можливо, цей пункт не про вас. Це, напевно, єдине, чого ви боїтеся.

Але різниця між вами і іншими в тому, що ви не даєте цьому страху оволодіти вами і перешкодити вам жити так, як ви хочете.

Ви розглядаєте свою вразливість як нову можливість.

Вразливість змушує вас вдосконалюватися. Ви знаєте, що небездоганні, але не боїтеся помилятися і вчитися на своїх помилках. Тому що, якщо ви не дієте, ви не живете, а просто існуєте.

А ви така особистість? Скільки ознак знайшли у себе? Розкажіть нам у коментарях!

(via)
 
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Краса чи практичність: на що звертати увагу при виборі столового посуду?
За обіднім столом збирається вся родина — це місце, де ми ділимося своєю радістю, розповідаємо історії та смакуємо домашню їжу. І саме тут дрібниці набувають особливого значення.
Читати більше