Міфи про жінок: правда чи вигадка

24 вересня 2019
Редакція

Зазвичай прийнято вважати, що жінки більш товариські, ніжні, турботливі та вміють краще контактувати з дітьми. Ua Modna та портал ua.korrespondent.net розкаже вам, що правда, а що є абсолютною брехнею.

1Чоловіки завжди були годувальниками сім'ї.

Існує повір'я, яке бере своє коріння з незапам'ятних часів, що в той час, як чоловік полював на мамонтів, жінка піклувалася про дітей і збирала ягоди. Але тепер археологи з'ясували, що сім'ю переважно забезпечували зовсім не чоловіки. 80% їжі приносили жінки, ставлячи на стіл горіхи, дині або пташині яйця. Тому що найчастіше чоловікам вдавалося добути м'ясо тільки в результаті багатоденної погоні. 

2. Матері впізнають своїх немовлят за запахом, татусі - ні.

Шведські вчені ґрунтовно зайнялися цим твердженням у 2001 році. 24 немовлят у віці від 1 до 4 тижнів і 24 дитини від 2 до 4 років поклали спати в спеціальних сорочках. Потім їхнім батькам дали понюхати відібрані проби запахів. Аромат немовлят визначили тільки чоловіки. Жінки ж не відчули розходжень у запаху новонароджених та більш старших дітей, не кажучи вже про те, щоб виявити за запахом власну дитину. 

3. Те, що жінки краще обходяться з дітьми, теж виявилося міфом.

Співробітник Каліфорнійського університету Росс Парк, спостерігаючи за батьками, прийшов до висновку, що, як і в матерів, відразу після народження дитини, так і в татів встановлюється з немовлям тісний емоційний контакт. Чоловіки, які брали участь у дослідженні, також багато розмовляли та гралися зі своїми новонародженими дітьми, часто цілували їх та обіймали. 


4. Те, що інтуїція в жінок розвинена краще, ніж у чоловіків, як вважають самі жінки, теж не зовсім вірно.

У тестах на інтуїцію жінки показали ті ж результати, що й чоловіки. Висновок експертів: культурні норми дозволяють жінкам вірити, що вони більш сприйнятливі, ніж чоловіки. Але генетично обумовлені здібності в них для цього відсутні. 

5. Учені також провели дослідження досить популярного переконання, що жінки менш агресивні, ніж чоловіки.

Якщо мова йде про фізичні прояви агресії серед дітей та підлітків, то хлопчики тут лідирують. Однак чим більше агресії вихлюпується у всіх інших випадках, тим менш помітні гендерні розходження. Дівчатка віддають перевагу непрямій агресії: наклеп, відмова в дружбі, маніпуляції. І це зовсім не привід стверджувати, що вони менш агресивні. 6. Фахівці також перевірили на достовірність повір'я, що дружини, які ходять на роботу, майже завжди заробляють менше своїх чоловіків.

Регулярне репрезентативне дослідження, яке проводиться в Німеччині з 1984 року, показало несподівані результати: 35% працюючих жінок заробляють більше, ніж їхні чоловіки. До аналогічного результату прийшов Річард Фріман з Гарвардського університету: майже 30% працюючих жінок у США заробляють більше за своїх чоловіків, згідно з даними Фонду Уірпула, в Європі їх частка становить навіть 59%. 

7. Твердження, що більшість винаходів робиться чоловіками, теж не зовсім обґрунтоване.

Якщо судити за кількістю винаходів у медицині, комп'ютерній техніці або в природничих науках, то слід зауважити, що саме жінки зробили в цій галузі найбільш вагомий внесок. Так, американка Дороті Кроуфут Годжкін за допомогою рентгенівських променів розшифровувала будову понад ста молекул. Ада Лавлейс Байрон вважається винахідником інформатики. У 1830 році дочка лорда Байрона, англійського поета, написала програми математичних розрахунків. Стефані Луїза Кволек винайшла дуже легкий матеріал, твердий, як сталь, з якого робляться куленепробивні жилети. 

8. І нарешті, понад половину жінок цікавляться порнографією, таких 73%.

Як довели вчені одного з Гамбурзьких дослідних центрів, біля екранів телевізорів під час показу еротичних шоу жінок збирається навіть більше, ніж чоловіків. 
 

(via)

Фото - pinterest.com

Перейти на UaModna Shop

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Всесвітній конкурс дотепних фото дикої фауни визначив фіналістів 2019 року: підбірка
Місія фотоконкурсу Comedy Wildlife Photography Awards полягає в тому, щоб сприяти збереженню дикої природи за допомогою гумористичних, безтурботних образів і позитивних послань.
Читати більше