8 грудня відбудеться відкриття яскравого та надихаючого мистецького проекту "LUMEN"

2 грудня 2016
Редакція
8 грудня о 18.30 в арт-просторі Lera Litvinova Gallery відбудеться урочисте відкриття нового масштабного проекту: виставки сучасного мистецтва Lumen, в якій візьмуть участь провідні митці України. Відкриття проекту буде приурочене до Дня народження засновниці та автора творчої ідеї створення галереї - Лери Літвінової.
 
Куратором проекту є Леонора Янко - мистецтвознавець, арт-менеджер та директор Lera Litvinova Gallery: "Суспільство переживає кризу правди, і на шляху свободи людської свідомості постало не мало перешкод. Сучасна особистість змушена підлаштовуватися під вимоги, очікування і стереотипи зовнішнього оточення. Мистецький проект Lumen – це спроба художників пролити світло на справжні почуття та бажання, душевні якості, які відійшли в тінь, через страх бути відкинутими."
 
Учасниками проекту стали більшою мірою молоді митці, але багато з цих імен вже відомі глядачам та колекціонерам, серед них: Валерій Франчук, Johnny Crack, Микита Зігура, Єгор Зігура, Лера Літвінова, Ольга Глумчер, Ката Рудакова, Сергій Піскунов, Реана Малевіч, Валерія Тарасенко, арт-група Light, Аліна Гаєва, Саша Q, Ганна Васильева, Семен Щербина, Олена Пронькіна, Наталія Корф-Іванюк, Лесь Панчишин, Ярослав Коробка.
 

Кожен митець, представлений на цій виставці, має за мету пробудити критичний сенс та розширити горизонти розуму глядача, віднайти надію та внутрішню силу. Lumen – це світло, що згладжує кривизну нашої історії, життєвих негараздів та невірних рішень.
 
Картини, скульптури, інтерактивні інсталяції проекту мають в собі таємний сенс, і будь-хто знайде в них щось для себе. Але головне – довіритися автору, дослухатися до його ідей і побачити світло, яке проведе і подарує ясність.
 
Проект Lumen – це не тільки насолода прекрасними витворами мистецтва, а й можливість зазирнути в джерело душевних сумнівів, зустріти власну тінь і порозумітися з нею. Роботи сучасних авторів налаштовують потік свідомості на пошук нових себе.
 
LERA LITVINOVA GALLERY пропонує вам пересвідчись в цьому особисто.

Довіртесь світлу!

Адреса: вул. Велика Кільцева, 14, територія авто-салону Acura. З 11.00 до 19.00
Вхід на виставку вільний.
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com