72 волонтери Корпусу миру США склали присягу і незабаром викладатимуть в Україні

1 грудня 2017
UAPOST.US
В четвер, 30 листопада, 72 американці традиційно склали присягу в Києві. Протягом 2 років вони викладатимуть в українських школах та працюватимуть над розвитком громад і молодіжних програм.
 

 
Американські добровольці вивчили українську всього за кілька місяців. За цей час вони також встигли пройти стажування та познайомитися з країною. І от тепер волонтери Корпусу миру США готові до роботи.Головне завдання добровольців – навчити українців англійської мови. Волонтери поїдуть не лише в обласні центри, а й в глибинки України.

В Україні Корпус миру США був заснований 25 років тому. Двосторонню угоду підписали тодішні президенти – Леонід Кравчук та Джордж Буш. За цей час з українцями поділилися досвідом понад 3 тисячі американських волонтерів.

(via)
UaPost

Зображення-обкладинка: Радіо Свобода
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Як Франко молодицям писав: Уляна Кравченко
Гадаю, ви помітили зі скількома молодими, успішними й не дуже, жінками мав діалог "дух, що тіло рвав до бою" - видатний Іван Франко. На які ж теми спілкувалися активістка жіночого руху й Каменяр українського народу - читайте в матеріалі.
Читати більше