7 звичок, що крадуть ваше щастя

4 серпня 2017
Vitaliy DeFranko
Звичка - друга натура. І вона має на нас настільки сильний вплив, що задає тон всьому нашому життю. Усього кілька звичок - і життя стає або простішим, або набагато складнішим. І ось 7 звичок, які зазвичай ведуть до відчуття нещастя - позбудьтеся їх і ви відчуєте потрійний прилив сил та енергії:

Прагнення до досконалості

Все завжди складно, якщо ти - перфекціоніст. Такій людині дуже складно досягти стану щастя, тому що навіть шлях досягнення повинен бути ідеальним. Завжди знайдеться той, хто, в розумінні перфекціоніста, все одно в чомусь краще - будинок, квартира, кар'єра, сім'я, зачіска. Моменти щастя для такої людини дуже скороминущі та рідкісні - тільки тоді, коли вона відчула, що виконала щось ідеально, і до тих пір, поки не побачила, що хтось зробив це ще краще.

Спілкування з людьми, які завжди чимось незадоволені

Людина - істота соціальна. Ми не можемо повністю відректися від інших людей і жити відлюдниками, нікого і нічого не слухаючи. Ті, з ким ми спілкуємося, мають на нас достатньо великий вплив. Як можна бути щасливим, якщо навколо тебе постійно говорять, що життя - штука жахлива і здебільшого несправедлива і жорстока? Для деяких такі думки є переважаючими і стосуються абсолютно всього. Таких співрозмовників краще уникати і виключити цей інформаційний шум зі свого поля. Якщо ж це ваш внутрішній голос, тоді доведеться серйозно попрацювати над собою.
 

igspin.com

Постійні думки про минуле і майбутнє, замість теперішнього

Правило "тут і зараз" знають усі. Зосереджуючись на думках про майбутнє або минуле, ми втрачаємо відчуття моменту, який відбувається в найважливішому часі - "зараз". Нас часто зациклює на чомусь негативному, і набагато рідше ми згадуємо приємні моменти. Ми постійно прокручуємо думки про те, чому нам щось не вдалось, чому нам відмовили, чому ми не зробили правильно. Старі образи, невдачі - все це відкушує великий шматок від нашого відчуття щастя "тут і зараз". Для всього є свій час - посумували, проаналізували, зробили висновки і рухаємося вперед.

Порівняння себе і свого життя з іншими

У когось завжди щось краще, навіть якщо в інших аспектах життя може бути набагато гірше, ніж у вас. В цілому, постійне порівнювання себе з кимось - жахлива звичка. І чим частіше в порівняннях ви виявлялися кращими, тим болісніше буде, якщо хтось виявиться кращим за вас.

Фокусування на негативних моментах у житті

Далеко ходити не треба - постійте в черзі, де багато пенсіонерів та тітоньок передпенсійного віку, які черпають основні новини з TВ-передач і радіо. Всі розмови про те, що навколо постійно крадуть, вбивають, звільняють з роботи і "кращі" друзі крадуть з-під носа чужих чоловіків і дружин. Потім стандартно йде монолог на тему "При СРСР такого не було". Бабуся в цьому живе кожен день, і ці новини для неї і є життям. Точно так само, як і для її бабусі молодь "при СРСР" була аморальною, і так до початку створення світу.

Залежність від думки оточення

Перед тим, як щось зробити, ви завжди думаєте: "А що люди подумають (скажуть)?". Вам може здаватися, що ви перебуваєте в центрі уваги багатьох людей, і порушенням стандартних меж поведінки ви запустите механізм осуду. Якщо ви і намагаєтеся зробити щось нове, то робите це потайки від суспільства. Постійне озирання назад і косий погляд на оточуючих явно заважає особистому розвитку і, відповідно, щастю.

Ускладнення життя

Життя - штука цікава і при цьому неймовірно складна. Але найцікавіше полягає в тому, що більшість всіх труднощів і "непереборних" перепон ми створюємо собі самі.

(via)

Якщо вас зацікавила ця стаття, вам також варто почитати:
Як позбутись залежності від чужої думки
Звички суперщасливих людей
99 способів підвищити самооцінку
Рецепт впевненої поведінки
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Чоловіча білизна: на що звернути увагу при виборі
Практичність давно стала ознакою комфорту в носінні одягу. Ми часто пишемо про тренди на одяг та взуття в різні сезони. Та сьогодні поговоримо про невід’ємну частину чоловічого гардеробу — чоловіча білизну. Розберемо найзручніші варіанти для носіння та чому варто віддати їм перевагу.
Читати більше
Як вибрати сережки відповідно до форми вашого обличчя
Час від часу ми розповідаємо про те, як світ і мода змінюють одне одного. Мабуть, ви самі це відчуваєте по тому, як змінюються тренди. Адже вони чутливі до культурного підґрунтя. Сьогодні ми поговоримо про прикраси, зокрема про золоті сережки. Розповімо, як правильно обрати і купити золоті кульчики, які будуть личити формі вашого лиця.
Читати більше
ЖИВОПИС ВАСИЛЯ ПОПОВИЧА: НЕЗЕМНА КРАСА КАРПАТСЬКИХ КРАЄВИДІВ, ЧАРІВНІ МІСЬКІ ПЕЙЗАЖІ, СОКОВИТІ НАТЮРМОРТИ
У його роботах немає напруги, драматизму, а є спокій і мальовнича привабливість природи; принадність для прогулянок і споглядання старовинних вулиць і будинків; розкішність зображеного в натюрмортах.
Читати більше