7 звичок, що крадуть ваше щастя

4 серпня 2017
Vitaliy DeFranko
Звичка - друга натура. І вона має на нас настільки сильний вплив, що задає тон всьому нашому життю. Усього кілька звичок - і життя стає або простішим, або набагато складнішим. І ось 7 звичок, які зазвичай ведуть до відчуття нещастя - позбудьтеся їх і ви відчуєте потрійний прилив сил та енергії:

Прагнення до досконалості

Все завжди складно, якщо ти - перфекціоніст. Такій людині дуже складно досягти стану щастя, тому що навіть шлях досягнення повинен бути ідеальним. Завжди знайдеться той, хто, в розумінні перфекціоніста, все одно в чомусь краще - будинок, квартира, кар'єра, сім'я, зачіска. Моменти щастя для такої людини дуже скороминущі та рідкісні - тільки тоді, коли вона відчула, що виконала щось ідеально, і до тих пір, поки не побачила, що хтось зробив це ще краще.

Спілкування з людьми, які завжди чимось незадоволені

Людина - істота соціальна. Ми не можемо повністю відректися від інших людей і жити відлюдниками, нікого і нічого не слухаючи. Ті, з ким ми спілкуємося, мають на нас достатньо великий вплив. Як можна бути щасливим, якщо навколо тебе постійно говорять, що життя - штука жахлива і здебільшого несправедлива і жорстока? Для деяких такі думки є переважаючими і стосуються абсолютно всього. Таких співрозмовників краще уникати і виключити цей інформаційний шум зі свого поля. Якщо ж це ваш внутрішній голос, тоді доведеться серйозно попрацювати над собою.
 

igspin.com

Постійні думки про минуле і майбутнє, замість теперішнього

Правило "тут і зараз" знають усі. Зосереджуючись на думках про майбутнє або минуле, ми втрачаємо відчуття моменту, який відбувається в найважливішому часі - "зараз". Нас часто зациклює на чомусь негативному, і набагато рідше ми згадуємо приємні моменти. Ми постійно прокручуємо думки про те, чому нам щось не вдалось, чому нам відмовили, чому ми не зробили правильно. Старі образи, невдачі - все це відкушує великий шматок від нашого відчуття щастя "тут і зараз". Для всього є свій час - посумували, проаналізували, зробили висновки і рухаємося вперед.

Порівняння себе і свого життя з іншими

У когось завжди щось краще, навіть якщо в інших аспектах життя може бути набагато гірше, ніж у вас. В цілому, постійне порівнювання себе з кимось - жахлива звичка. І чим частіше в порівняннях ви виявлялися кращими, тим болісніше буде, якщо хтось виявиться кращим за вас.

Фокусування на негативних моментах у житті

Далеко ходити не треба - постійте в черзі, де багато пенсіонерів та тітоньок передпенсійного віку, які черпають основні новини з TВ-передач і радіо. Всі розмови про те, що навколо постійно крадуть, вбивають, звільняють з роботи і "кращі" друзі крадуть з-під носа чужих чоловіків і дружин. Потім стандартно йде монолог на тему "При СРСР такого не було". Бабуся в цьому живе кожен день, і ці новини для неї і є життям. Точно так само, як і для її бабусі молодь "при СРСР" була аморальною, і так до початку створення світу.

Залежність від думки оточення

Перед тим, як щось зробити, ви завжди думаєте: "А що люди подумають (скажуть)?". Вам може здаватися, що ви перебуваєте в центрі уваги багатьох людей, і порушенням стандартних меж поведінки ви запустите механізм осуду. Якщо ви і намагаєтеся зробити щось нове, то робите це потайки від суспільства. Постійне озирання назад і косий погляд на оточуючих явно заважає особистому розвитку і, відповідно, щастю.

Ускладнення життя

Життя - штука цікава і при цьому неймовірно складна. Але найцікавіше полягає в тому, що більшість всіх труднощів і "непереборних" перепон ми створюємо собі самі.

(via)

Якщо вас зацікавила ця стаття, вам також варто почитати:
Як позбутись залежності від чужої думки
Звички суперщасливих людей
99 способів підвищити самооцінку
Рецепт впевненої поведінки
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Як запобігти крадіжкам у магазині
Світ роздрібної торгівлі швидко розвивається, і коли ви керуєте величезною кількістю запасів, безпека стає важливою увагою. Крадіжка, вандалізм та шахрайство — це лише деякі проблеми, з якими стикаються роздрібні магазини щодня.
Читати більше