7 способів допомогти своєму серцю, якщо його щойно "розбили"

Розставання з коханою людиною  процес боліснй і неприємний. Часто супроводжується депресією і тотальним розчаруванням. Усередині порожнеча, а зовні — натягнута усмішка. Як пережити такий біль? Ось 7 способів, які допоможуть знову повернутися до життя тим, хто розлучився з коханою людиною:

Дайте собі стільки часу, скільки вам потрібно. Нехай вам знадобиться місяць або два  головне,  щоб ви змогли повністю заспокоїтися і розслабитися.

Не дозволяйте емоціям взяти над вами гору. Після розставання ви дуже вразливі, так що тримайте емоції під контролем. Знайдіть спосіб випустити пар, але не давайте волю почуттям, щоб вони не поглинули вас цілком.

Не звинувачуйте в розриві тільки себе. Відповідальність за нього завжди лежить на обох партнерах. Не може бути, щоб один був ідеальним, а інший — суще зло. Не заганяйте себе в кут такими деструктивними думками.

Тримайтеся подалі від речей, закладів, місць тощо, які нагадують вам про кохану людину. Тригером, який змусить вас страждати, може стати пісня, квітка, плаття і навіть гарний захід сонця.

Женіть від себе думки про помсту. Вона не принесе вам спокій. Краще сконцентруйтеся на роботі, нових цілях і перспективах. Зрештою ви любили одне одного, разом сміялися і ділилися найпотаємнішим. Навіщо ставати ворогами?

Шукайте у всьому позитив, навіть у розставанні. Оптимістам швидше вдається впоратися з труднощами. Знайдіть заняття, яке змусить вас посміхатися, дасть вам відчуття спокою й умиротворення, допоможе відволіктися від сумних думок.

Не дозволяйте собі зовсім розчаруватися в коханні. Одна невдача не повинна вибити вас з колії. Любов ще прийде... несподівано і негадано. Всьому свій час. Ви обов'язково знайдете потрібну людину. Наберіться терпіння, і все станеться!

Обкладинка  pinterest.com

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com