7 речей, які фінансово успішні люди відмовляються робити

14 червня 2016
Cikavoznaty.com.ua

Іноді дуже легко створити обмеження для самого себе. Ми думаємо, що через ті чи інші обставини не зможемо досягти власних цілей. Навіщо так думати? Чи допоможе це вам? Звісно ж, ні!


Правда полягає у тому, що звичайні люди роблять незвичайні речі. Але важливо не тільки те, що ви робите, але й те, що ви відмовляєтесь робити.

Пропонуємо розглянути 7 речей, які люди, що досягли значного фінансового успіху, відмовляються робити.

1. Вони відмовляються зупинятися на одній успішній справі

Уявімо, що ви зробили щось, що принесло вам успіх. Можливо, ви розпочали власний бізнес і заробляєте великі гроші. Можливо, ви винайшли якусь дуже корисну річ. Або ви зайняли дуже престижну посаду і побудували кар’єру вашої мрії.

В такій ситуації дуже легко задовільнитись досягнутим успіхом і припинити свій рух вперед. Але це не є правильним. Якщо ваша справа принесла вам дуже великі гроші, краще скористатися порадою Стіва Джобса: "Я думаю, якщо ви робите щось і це виходить надзвичайно добре, вам потрібно розпочати щось інше, настільки ж чудове, а не зупинятися на одній справі. Просто зрозумійте, що буде наступним."

Безсумнівно, засновник компанії Apple керувався саме цим принципом протягом життя. Крім того, він створив команду працівників, яка прагнула завжди працювати над чимось новим, втілювати в життя інноваційні проекти і ніколи не зупинятися на досягнутому.

2. Вони відмовляються дозволяти розчаруванню зіпсувати їхні мрії

Коли ви розчаровані та засмучені, чи хочеться вам здатися? Скоріше за все, так. Але це невірно. Дозвольте розчаруванню надихнути вас на ще більш завзяту працю на шляху до успіху.

Джеррі Сайнфелд (Jerry Seinfeld), відомий американський комедіант, розповідав, що коли він вперше виступав на сцені, глядачі його освистали. Сьогодні у це важко повірити, бо він став надзвичайно успішною людиною і зміг прославитися на весь світ. Це сталося тільки тому, що він не здався.

Про що ви мрієте? Що хочете робити протягом життя? Можливості існують. Спробуйте проаналізувати свої невдачі, які змусили вас кинути справу, що дійсно вас надихала, але не дайте цим розчаруванням завадити вашим планам.

3. Вони відмовляються бути неорганізованими

Погляньте прямо зараз на свій офіс. Він правильно організований, чистий і охайний? Чи у ньому панує безлад?

Навівши лад у своєму офісі, а також у своєму домі, ви зможете звільнити ваші думки від зайвого і сконцентруватися на ваших головних цілях. Насправді, купа паперу на вашому робочому столі або засмічена електронна пошта можуть суттєво завадити вам сконцентруватися на дійсно важливих речах. Не розумієте, як це може трапитись? Давайте розглянемо цю ситуацію більш детально.

Справа в тому, що, помічаючи непрочитані листи в пошті або купку паперів на столі, у вас з’являються думки, що це якась незакінчена робота. Таких думок надзвичайно важко позбутися, тож ви постійно на них відволікаєтесь. Для свіжих і виразних ідей вам потрібен психологічний простір.

4. Вони відмовляються жертвувати якістю заради кількості

Apple є чудовим прикладом цього твердження. Вони були не першими, хто представив на ринку смартфон. (Була ще компанія BlackBerry). Річ у тім, що в компанії могли подивитися на своїх конкурентів у цьому сегменті, і поспіхом змайструвати готовий продукт для споживачів. Але вони цього не зробили. Натомість, в компанії Apple довгий час створювали і вдосконалювали свій унікальний винахід – IPhone. І це було того варте.

Звісно ж, якщо ви хочете досягти великого фінансового успіху як бізнесмен, ви повинні виводити свій продукт на ринок. Але ні в якому разі не можна цього робити під тиском обставин. Натомість, дайте собі трохи часу, щоб винайти щось дійсно варте уваги. Створіть продукт, який сам себе продаватиме. І це дійсно принесе шалений успіх.

5. Вони відмовляються стверджувати, що їхніх поточних знань достатньо

Доступ до ще більших знань знаходиться прямо перед вами, коли ви дивитесь в екран свого комп’ютера. Чому ж не використати це на свою користь?

Надзвичайно успішні люди мають одну спільну рису – вони завжди прагнуть до нових знань – тих, що стосуються їхнього бізнесу, а також знаходяться поза ним. Вони із тих, хто навчається протягом всього життя і розуміють, що все залежить від їхнього розуму.

Тімоті Феррісс (Tim Ferriss) є одним з тих підприємців, які мають пристрасть до навчання. Він не тільки вірить у важливість навчання, але й практикує техніки прискореного засвоєння навичок. Він сам засвоїв багато навичок, таких як приготування їжі, танці, вивчення іноземних мов і багато іншого. Він написав дуже корисні книги на тему швидкого засвоєння інформації, які стали відомими на весь світ.

6. Вони відмовляються сліпо слідувати традиціям

Чи знаєте ви Джона Леджера (John Legere)? Він працює виконавчим директором у компанії T-Mobile USA. Під час свого керівництва він дійсно змінив індустрію стільникового зв’язку завдяки новим ідеям і унікальним пропозиціям. У компанії T-Mobile ставлять під сумнів застарілі традиції і пропонують клієнтам щось докорінно нове.

Тож якщо ваш бізнес не розвивається, спробуйте відступити від традиційних шляхів і запровадити нові концепції та рішення. Ви нічого не втратите, але матимете шанс вивести ваш бізнес на новий рівень.

7. Вони відмовляються дозволяти страху стримувати їх від нових звершень

Страх – це почуття, яке може стримувати вас на шляху до заможного життя. Звісно ж, існує безліч острахів і побоювань, про які ми часто думаємо. Не варто про них знову згадувати. Але дуже малоймовірно, що всі вони одразу справдяться. Тож припиніть боятися.

Пропонуємо вам спосіб позбавитися своїх страхів. Напишіть все, чого ви зараз боїтесь і що може завадити вам реалізувати свої плани. Заверніть цей лист паперу у конверт, напишіть на ньому "Не відкривати до (вказати дату через рік)" і заховайте подалі. Протягом наступного року робіть все, що запланували, і що має принести вам успіх і гроші. Через рік зазирніть у конверт і перечитайте все, про що писали. Скоріше за все, більшість ваших страхів не справдяться, а можливо і жоден з них!

Пам’ятайте, що важливо не тільки робити деякі речі, але і не робити. Шукайте натхнення у відомих і успішних людей, постійно навчайтесь новому, читайте якісні книжки – і ви обов’язково досягнете своєї мети!

Від CIKAVOZNATY.COM.UA

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Як мінімийка і відпарювач зроблять плитку ідеально чистою
У боротьбі з побутовим забрудненням, особливо коли справа доходить до плитки на подвір'ї, у ванній кімнаті та на кухні, сучасні технології пропонують рішення, які не тільки ефективні, але й легкі у використанні.
Читати більше
Як вибрати ідеальний металошукач: чому варто звернути увагу на Термінатор 3
Дізнайтеся все про металошукач Термінатор 3: від унікальних характеристик до порад при купівлі. Ця стаття розкриває переваги Термінатора 3 та його аксесуари, що робить його ідеальним вибором для шукачів скарбів усіх рівнів.
Читати більше