7 порад, як вибратися з депресії

20 червня 2018
Редакція

Мабуть, у кожного з нас були часи, коли робота не йшла, самопочуття було погане, а настрій тільки нагнітав.

Коли справа доходить до депресії, потрібно оговтатись! Адже життя прекрасне. А весь час, коли жалієте себе, витрачаєте сили на смуток, можна провести, як мінімум, із користю. 

Давайте розбиремо 7 пунктів, як можна вибратися з депресії, якщо вона таки прийшла.

1. Просто визнай це

Постань перед нею. Не намагайся переконати себе, що ти в порядку, ти втомився або просто ледачий. Просто скажи: "Так, у мене є депресія". Будь чесним із самим собою, тому що ти не можеш боротися з ворогом, якщо відмовишся визнавати, що він існує.

2. Устань з ліжка!

Коли виберешся звідти, можеш відчути себе безсилим, ніби довго біг марафон. Але так необхідно. Якщо  серйозно ставишся до ситуації із цією "битвою", тримайся!

3. Подбай про власну гігієну

Ти не можеш дозволити собі геть опуститися лише через свій психічний стан. Ці речі можуть здатися безглуздими, але прийми гарячий душ, почисть зуби і одягни будь-який пристойний одяг (не піжаму(!)). Просто стягни спальний одяг і приведи зовнішній вигляд до ладу.

Не обов'язково робити зачіску та макіяж. Поки ми говоримо про основи, ти на правильному шляху!

4. Виконуй прості завдання

Застели своє ліжко, поскладай речі або помий  брудний посуд. Просто роби основні, прості речі, які потрібно зробити по дому. Навіть ті невеликі досягнення можуть змусити тебе відчувати себе трохи краще.

5. Вийди з дому

Ти не мусиш гуляти годинами чи робити щось божевільне, просто вийди на вулицю. Навіть якщо тебе вистачить тільки на те, щоб піти до магазину, усе гаразд. Просто вийди. Зміна навколишнього середовища - це дійсно корисна річ.

6. Використай власні ресурси

Якщо почуваєшся депресивно, зателефонуй друзям або мамі. Чи поговори зі своїм терапевтом. Ти навіть можеш надіслати мені повідомлення! Просто знайди когось, з ким можеш бути чесним щодо того, як почуваєшся. Знаючи, що маєш підтримку, дійсно можна змінити ситуацію.

7. Прийди до тями

Просто прислухайся, лише спробуй, хоча б на 1 день! Якщо нічого, здається, не працює, і ти просто не можеш отямитися від темряви, згорнися клубочком на дивані, купи морозива та увімкни улюблене шоу. Чи подрімай:). Це нормально, якщо цього разу потрібен час. Майже кожен з таким стикається. Просто дай обіцянку собі, що ти виберешся. Зроби собі таку душевну перерву, а потім спробуй ще раз! 

Ти не один.

Пам'ятайте, це почуття завжди тимчасове.

Зображення - pinterest.com

[adSlot9]

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Казимир Малевич та його "Чорний квадрат"
В 1916 році Малевич з однодумцями готують виставку. Називають її "Нуль-десять", проте на 39 картинах не зображено жодного предмета. "Чорний квадрат" художник чіпляє на покуті, де зазвичай кріпили ікони...
Читати більше