7 найцікавіших теорій, що пояснюють загадку Бермудського трикутника

1. Комета

За цією версією 11000 років тому на дно океану впала комета - якраз в тому місці, де зараз знаходиться горезвісний Бермудський трикутник. Небесне тіло цілком могло мати незвичайними електромагнітними властивостями, здатними виводити з ладу навігаційні прилади та двигуни літаків.

2. Гідрат метану

Глибоко під поверхнею Бермудського трикутника утворюються величезні пухирі, наповнені гидратом метану. Коли такий міхур «дозріває» і піднімається, на поверхні води утворюється гігантський пагорб, з якого корабель «зісковзує». Потім міхур лопається, утворюється воронка, в яку втягується судно. З літаками ще простіше - газ з міхура піднімається в повітря, контактує з гарячим двигуном і відбувається вибух.

3. Секретні випробування уряду


База, на яку грішать прихильники цієї теорії, називається Атлантичним центром підводного тестування та оцінки (AUTEC). За офіційною версією, ця компанія займається випробуванням підводних човнів, зброї та гідролокаторів. Але існує й версія, згідно з якою саме там уряд контактує з позаземними цивілізаціями і відчуває різного роду інопланетні технології.

4. Літаючі тарілки або інопланетяни

З цієї теорії в морських глибинах ховається інопланетний корабель, який, на відміну від попередньої версії, вивчає нас і наші технології. Або, на худий кінець, там знаходяться «ворота» в інше, невідоме землянам, вимір. У певний час ворота відкриваються, в нього запливають кораблі і залітають літаки.

5. Компас вказує на істинний, а не на магнітний північ

Бермудський трикутник - одне з двох місць на Землі, де магнітний компас вказує на істинний (географічний), а не магнітний північ. У звичайній ситуації при прокладці курсу корабля моряки цю різницю враховують. А в тих районах, де компас працює інакше, нічого не варто заблукати і налетіти на риф.

6. Складні погодні умови

Небо над Бермудським трикутником і правда досить неспокійний - теплі і холодні повітряні маси постійно стикаються, приводячи до штормів і ураганів. Плюс швидка течія Гольфстріму. Всі разом, безумовно, створює певний ризик для будь-якого виду транспорту.

7. Людський фактор

Район Бермудського трикутника - місце досить жваве. Тропічний клімат і кристально чиста блакитна вода приваблюють сюди як досвідчених пілотів і моряків, так і аматорів. Враховуючи мінливу погоду, швидкі течії і велика кількість островів-близнюків, розсипаних по всьому регіону, збитися з курсу, сісти на мілину або виявитися далеко від місця, де можна дозаправитися простіше простого.
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Спортивний одяг: 4 поради, як вибрати
Ми часто говоримо про тренди, слідкуємо за новинками, беручи до уваги одяг на повсякдень та яскраві акценти, які пропонують бренди. Сьогодні мова піде про не менш важливу частину гардероба — спортивний одяг для чоловіків.
Читати більше