7 історичних фотографій, які перевернули світ

12 лютого 2019
Bilshe

Діти-шахтарі

Фотографія зроблена в США в 1910 році на вугільній шахті. Незабаром після того, як цей знімок став відомим, прийняли рішення скасувати дитячу працю.

Плач солдата

На фото – 15-річний солдат з Німеччини, якого взяли в полон війська США під час Другої світової війни.

Дівчинка, що помирає перед телекамерами

Омайра Санчес була затиснута між бетонними плитами після виверження вулкана в Колумбії. Їй намагалися допомогти, але всі спроби були марні.

Білі і кольорові


Цей знімок показав расову нерівність в США.

Голодуючий і місіонер

Цей знімок, зроблений в 1980 році в Камбоджі Майклом Велсом, став символом голоду в Африці.

Буддійський монах

Це фото уособлює боротьбу буддійських ченців з репресіями в Південному В’єтнамі. Монах спалив себе прямо на центральній площі.

Батько втішає сина

На фотографії 2003 року зафіксовано, як тато втішає сина в таборі для військовополонених.

 Наш Telegram-канал https://t.me/bilshe_ua.

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Види тростин для ходьби
Хронічні патології опорно-рухового апарату, реабілітація після травми або операції, вікова фізична ослабленість тіла - все це перелік показань до того, щоб купити тростину для ходьби, спеціальний реабілітаційний пристрій, який надає підтримку під час руху.
Читати більше
Роботи художниці Дар’ї Хрісанфової
Творчість художника і письменника в дечому подібна, але і відрізняється за певними ознаками. І перших, і других можна іменувати художниками: живописці з пензлем в руках чи мастихіном і художники слова. У будь-якій творчій праці цінується відданість своїй справі, вміння знайти власний стиль письма, багато іншого.
Читати більше
На що звернути увагу при пошуку роботи: крок за кроком
Кожну людину так чи інакше з часом починає хвилювати питання власної реалізації, бажання відбутися як спеціаліст та досягти успіху. А для комфортного життя бажано отримувати ще й непогані гроші за те, що робиш.
Читати більше