6 причин поїхати на концерт

9 вересня 2014
Oxana Kril

Якщо чесно, то колись я концерти зовсім не сприймала. Не розуміла, навіщо туди їхати, якщо його і так можна побачити в інтернеті/на ТБ. Якщо пісні можна в будь-який час послухати. І взагалі, їх якраз і треба слухати, а не дивитися. Але знаєте, це все "нерозуміння" почало зникати декілька місяців тому, коли сформувалося чітке бажання поїхати на концерти до двох гуртів. Зникло ж "воно" в момент перебування на одному з них.

Звісно, причини цього зникнення у кожного можуть бути різні, а іноді їх навіть тяжко сформувати, проте давайте спробуємо це зробити.

Причина №1. Нові емоції

​Якщо вам здається, що кожен день нагадує інший, і що ви втомилися від одноманітності, і хочеться чогось нового, хоча би ненадовго, то… Саме так, концерт є однією з тих подій, які допоможуть вам отримати нові емоції і враження. Почнемо з того, що навіть за тиждень-два, за місяць до нього ви уже ходитимете в піднесеному настрої. А це тільки прелюдія! Уявляєте, що буде на концерті? Уявили? А тепер помножте все на 100, тому що з першого разу ви навіть близько не зможете уявити як це. Як це, коли, в який би бік ви не глянули, сяють очі. Як це, коли неможливо встояти на місці і хочеться під драйвову пісню скакати, навіть якщо недобре почуваєшся. Як це, коли багатотисячний стадіон підспівує в один голос. І навіть після завершення концерту, емоції у вас зашкалюватимуть, пісні лунатимуть і в голові, і в навушниках, а настрій буде настільки хорошим, що у вас все виходитиме за що б ви не взялися.
 

Причина №2. Спогади​

"Ой, внучко, і я там колись була" - почнете одного разу ви, згадуючи молодість. І розкажете безліч цікавих та веселих історій, які пронесли із собою через стільки років. І які протягом цих самих років не раз розповідали.

Або ж у час, коли вам сумно, згадуються якраз такі незабутні події і настрій по-трошки піднімається. А це досить важливо, правда?
 

Причина №3. Хто знає чи буде ще колись саме так. Ловіть момент!

А ви впевнені, що якщо зараз знайшли причини-відмазки не їхати, то не знайдете їх і потім? Або що пізніше буде така можливість? І дивлячись відео з концерту, навіть не надто якісне, чи не виникне відчуття жалю? Жалю, що вас там нема... Що ви втратили саме цей шанс. Тому - ловіть момент, щоб ні про що не жаліти.
 

Причина №4. Оригінально і цікаво проведений час з друзями​

І знову почнемо з питання - коли ви востаннє зі своїми друзями не просто гуляли або ходили куди-небудь окрім кафе/кіно? Якщо не пам'ятаєте, то може настав час урізноманітнити дозвілля? Повірте, ви зможете і пізнати їх з нового боку, і отримаєте можливість разом потрапити у безліч веселих ситуацій, над якими ще довго сміятиметесь. А також... Знаєте, є друзі, які живуть в інших містах і яких ви, можливо, не бачили більше року. І ніяк ніхто з вас не збереться одна до одної в гості. А тут такий шанс зустрітися!
 

Причина №5. Можливість побувати у новому місті

Мало-хто скаже, що не любить подорожувати. Концерт – чудова можливість побувати в іншому місті (навіть якщо ви там уже були), а іноді й в країні. Він, зазвичай, починається ввечері, а до і після нього – гуляти, гуляти і ще раз гуляти. І як то кажуть: "шукати пригод на свою п'яту точку". І повірте мені – ви їх знайдете. Навіть просто сказавши уже банальну фразу: "я знаю, куди йти", ви весело проведете час шукаючи правильну дорогу, та ще й побачите "не туристичне місто".
 

Причина №6. Натхнення

Я вже рік нічого не писала, а тепер… Не могла не писати. І цим все сказано.


P.S. І причина спеціально для цього концерту саме цього дня. Гімн. Коли його співають тисячі людей навколо тебе, а ти разом з ними. Знаєте, я потім подивилася запис цього дійства. І це навіть близько не передало те, що було. В такі моменти особливо чітко відчувається єдність. Єдність десятка тисяч абсолютно різних людей.

Тож… Які у вас причини поїхати на концерт? Я ж точно не всі назвала.

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Співак Дмитро Оленич презентував відеороботу "Солодко спи"
Прийшла осінь, а це ще один привід слухати теплу музику. До вашої уваги нова відеоробота молодого виконавця Дмитра Оленича, яка дістала назву "Солодко спи". Про що вона та який зміст має, - читайте далі.
Читати більше