6 причин, чому чоловіки закохуються

27 лютого 2019
Vitaliy DeFranko

«Не можна звинувачувати гравітацію в тому, що люди закохуються».

Альберт Ейнштейн

Чому чоловіки закохуються? Який жіночий тип розбиває серця сильної статі? Багато жінок мріяли б знати відповіді на ці запитання.

Коуч по відносинах Боббі Палмер вважає, що: «Чоловік відчуває закоханісь, що зароджується всередині, коли йому починає здаватися, що він може вести себе в звичайному житті з вами, немов супергерой. Коли він відчуває, що його приймають, цінують і розуміють, і при цьому знає, що здатний зробити вас щасливою. І ще при цьому він думає, що ви гаряча штучка!»

Жінки і чоловіки відчувають однакові емоції, але чоловік закохується зовсім не так, як жінка. Дослідники називають цілий ряд причин, що спонукають чоловіків закохуватися.

1. Він цілком зачарований нею

Чоловіки зазвичай закохуються в жінку цілком. В її образ, її індивідуальність, її голос, в те, як вона сміється. Закоханий чоловік зазвичай буває зачарований жінкою повністю.

Генеральний директор eHarmony Ґрант Ленґстон вважає: «Чоловік починає відчувати закоханість, коли наповнюється певною кількістю емоцій. Він постійно спілкується з нею і розуміє, що вона складається з добра, любові, ласки, відданості, веселощів, сексу і позитиву, і всіх цих якостей в ній рівно стільки, що їхня загальна сума змушує чоловіка відчути себе закоханим. В один момент до нього в голову приходить думка: «Так, я закохався в цю жінку». Він може і не розуміти чому, але його розум і серце раптом знаходять у ній щось особливе».

Представники сильної статі досить рідко закохуються в окремі жіночі якості.

2. Він відчуває, що може подарувати їй щастя

Одна з причин, які змушують чоловіків втрачати голову, полягає в тому, що він відчуває, що має силу подарувати їй щастя. Представники обох статей мріють про одне й те ж в любовних відносинах. Коли двоє людей зближуються, кожен з них здатний зробити партнера щасливим.
 
І якщо чоловік відчуває, що здатний подарувати щастя жінці, він так само відчуває, що вона здатна подарувати щастя йому.

3. Коли жінка відкрита для відносин

Незважаючи на те, що засоби масової інформації в останні роки пропагують образ сильної, незалежної, недоступною і при цьому спокусливої ​​жінки, в реальності ж чоловіків насамперед приваблюють дівчата, відкриті для любові.
 
«Те, через що чоловік відчуває себе закоханим, насправді є сильним емоційним зв'язком. Якщо ви відчуваєте себе комфортно з будь-якою людиною, залишаючись при цьому відкритим і вразливим, ви, швидше за все, закохаєтесь в неї. Людям необхідно відчувати зв'язок з іншими, щоб стіни навколо них обрушилися. І після ъхнього руйнування з'являються всі умови, щоб ми відчули справжню любов», — ділиться своїми знаннями коуч Джеймс Прис.
 
Чоловіки не бажають закохуватися в жінок, які ставлять перешкоди. Дослідники вважають, що представники сильної статі більш схильні до жінок, які відкриті для них.

4. Те, як він відчуває себе поряд з нею

Ще одна умова, при якому чоловік зможе легко закохатися, — якщо відчує себе при спілкуванні з нею щасливим, повним любові, наповненим теплом. Якщо він відчує, що жінка готова зрозуміти і прийняти його емоції.
Чоловікам подобається відчувати, що жінка його приймає і відчуває до нього почуття.

5. Жінка не боїться приймати дарунки життя

Чоловікам дуже подобаються життєлюбні дами, які відповідають «так» всьому, що пропонує їм життя. Жінка, яка хотіла б скуштувати нові і незвичайні страви, досліджувати нові місця і відвідати нові країни і міста.
 
«Важливо знайти людину, яка впишеться в твоє життя без особливих труднощів. Чоловікам подобається проводити час з жінками, які роблять їхнє життя комфортнішим, але це не ті дами, яких вони готові покликати під вінець.

Бажання жінки відповісти: «Так, я постараюся спробувати незвичайну їжу, яку він любить, зайнятися видом спорту, якому він віддає перевагу, сходити в ті місця, які він планував відвідати, — змушує представника сильної статі відчути себе закоханим», — розповідає редактор Каттлея Шрокенштейн.

6. Мета і пристрасть

Закоханий чоловік наповнюється пристрастю, і чим вона сильніша, тим більше він відчуває любові в собі. Якщо дама точно знає, чого вона хоче від життя, чоловік розуміє, що хоче провести з нею все своє життя.
 
Почуття чоловіків нерідко залишаються таємницею за сімома замками, бо суспільством не заохочується, коли він про них говорить відкрито. При цьому всі чоловіки знають, що всередині себе вони можуть переживати такі ж глибокі почуття, як і жінки.

Зображення - pinteresr.com.

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com