50 відтінків рудого

9 квітня 2015
O:plich Leather Goods

Кольори – це набагато більше, ніж модний тренд, адже вони впливають не лише на наш вигляд, а й на наш настрій. За підрахунками вчених, людське око може розрізняти 10 000 000 кольорів. "Ми реагуємо на кольори залежно від того, які асоціації вони в нас викликають. По-перше, ми ототожнюємо колір з певним соціальним або культурним рівнем, по-друге, ми реагуємо на колір залежно від наших особистих асоціацій", — вважає Леслі Харінгтон, виконавчий директор Інституту Асоціації Кольорів США.

Так, свідомо чи несвідомо, ми не можемо "нейтрально" сприймати ті чи інші відтінки.

Всесвітньо відомі дизайнери та експерти з кольорознавства також не виключення. За версією Інституту Кольору Pantone oдним з кольорів весни/літа 2015 року є танжерин —  соковитий відтінок рудого.
 


Імпульсивний, відкритий та випромінюючий радість, — саме так характеризують цей чудовий відтінок. Танжерином називають сорт маленьких, але дуже солодких апельсинів з яскраво-оранжевою шкіркою. Від сорту цитрусових і пішла назва цього енергійного соковитого кольору. Не зважаючи на свою імпульсивність, колір не є дратівливим для ока.
 


Цей універсальний відтінок достатньо вирізняється з-поміж інших, аби домінувати в образі та додавати живучості. Позитивний, доброзичливий і водночас сильний, цей жартівливий колір завжди викликає посмішку.

Оранжевий колір, як вважають кольорознавці, активізує ентузіазм та творчість. Він символізує життєдайність та витривалість. Якщо ви бажаєте вирізнятися з натовпу, але уникаєте кричущості у вашому стилі, рудий колір – саме те, що треба. "Уявіть, що ви маєте обрати аксесуар одного з трьох кольорів – червоного, жовтого чи оранжевого. Жовтий буде найяскравішим, з іншого боку, червоні сумки є майже в кожного. Рудий колір стає золотою серединою. Він наче каже: "Насолоджуйся життям, відрізняйся від інших, але не занадто сильно". Саме через це відтінки рудого набирають популярності", — вважає Леслі Харінгтон.

Стильні шкіряні аксессуари та сумки у рудому кольорі є й у весняній колекції київської дизайн-майстерні O:plich Leather Goods.
 

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com