5 життєвих уроків, які змінять ваше ставлення до світу

14 листопада 2018
Vitaliy DeFranko

Як свідчить східна мудрість, якщо учень готовий, учитель з'явиться. І якщо ви готові, то можете винести урок з будь-якої життєвої ситуації:

1. Якщо ви можете...

     Якщо ви можете почати свій день без кофеїну, якщо ви завжди можете бути життєрадісним і не звертати увагу на болі і нездужання, якщо ви можете утриматися від скарг і не втомлювати людей своїми проблемами, якщо ви можете їсти одну і ту ж їжу кожен день і бути вдячними за це, якщо ви можете зрозуміти кохану людину, коли у неї не вистачає на вас часу, якщо ви можете пропустити повз вуха звинувачення з боку коханої людини, коли все йде не так не з вашої вини, якщо ви можете спокійно сприймати критику, якщо ви можете ставитися до свого бідного друга так само, як і до багатого, якщо ви можете обійтися без брехні і обману, якщо ви можете боротися зі стресом без ліків, якщо ви можете розслабитися без випивки, якщо ви можете заснути без таблеток, якщо ви можете щиро сказати, що у вас немає упереджень проти кольору шкіри, релігійних переконань, сексуальної орієнтації або політики, — значить ви досягли рівня розвитку свого собаки...

Сер Вінстон Черчилль 

Сила дрібниць

     Гіпотетична ситуація: що буде, якщо кинути жабу в каструлю з гарячою водою? Вона тут же вистрибне. А що, якщо ту ж саму жабу покласти в каструлю з холодною водою, поставити на плиту і поступово нагрівати?
     Жаба розслабиться. Вона, звичайно, помітить, що стає тепліше, але подумає: «Трошки зайвого тепла не зашкодить». А закінчиться все тим, що вона звариться.
Багато що в житті накопичується поступово. Особливо борги, зайва вага і погане здоров'я. Не можна недооцінювати дрібниці.

Мистецтво приймати подарунки

     Щоб збільшити приплив достатку в своє життя, дуже важливо навчитися приймати. Ми отримуємо стільки ж, скільки віддаємо, отже, і віддавати повинні стільки ж, скільки отримуємо. Цей важливий момент багато хто не бере до уваги. Тим часом навчитися приймати не так легко, як здається. Ретельно проаналізуйте свою реакцію на компліменти. Вмійте їх приймати, оскільки з їхньою допомогою оточення реалізує свій шанс щось віддати.

    Уміння легко приймати все, що вам дається, допоможе вам притягувати до себе достаток. Не відмовляйтеся, коли вам пропонують щось хороше. Якщо вам підносять подарунок, прийміть його і просто подякуйте. Якщо в ресторані хтось інший хоче оплатити рахунок, не сперечайтеся. Скажіть «спасибі» і дозвольте людині зробити цей жест «віддання».

     Позбавтеся від помилок щодо подарунків. Забудьте про те, що вони роблять вас уразливими або зобов'язаними. Якщо вам дарують те, що вам не подобається або не потрібно, віддайте подарунок тому, кого він більше потішить. У цьому випадку виграють всі. Відмовляючись від подарунка, ви блокуєте потік достатку не тільки в своєму житті, але і в житті дарувальника. Коли ви самі робите подарунок, хіба вам не хочеться, щоб його прийняли?

Джерело майстерності

Один фотограф прийшов до жінки на вечерю. Вона, подивившись його фотографії, вигукнула:
 — Які у вас чудові фотографії! Напевно, у вас дуже гарний фотоапарат?
Фотограф промовчав. Але, йдучи, сказав:
 — Спасибі, вечеря була дуже смачною. Напевно, у вас дуже гарні каструлі.

Колись ти зрозумієш

     Коли-небудь ти зрозумієш, що бувають люди, які ніколи не зраджують, але для цього доведеться пройти через дуже багато зрад.
     Коли-небудь ти зрозумієш, що зовнішній блиск  — ніщо в порівнянні з внутрішньою красою. Тому що все, що зовні  — це до першого дощу. Те, що всередині, — горить завжди. Нехай навіть воно згасло до ледве-видних вуглинок. Але, варто скласти губи трубочкою і лагідно подути  — вогонь поступово розгориться і зігріє тебе.
     Коли-небудь ти зрозумієш, що багато формул і афоризмів, яких ти нахапався в навколишньому світі, — порожні, нехай і красиві, набори слів  — не більше того. Важливі лише ті істини, до яких ти сам дійшов.
     Коли-небудь ти зрозумієш, що доброта, ніжність, ласка і турбота  — це прояв внутрішньої сили, а не слабкості.

Принцип дії карми, або Закон бумеранга

Переклад здійснено з fit4brain.com.

Обкладинка: pinterest.com.

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com