5 важливих кар'єрних кроків, які потрібно зробити після 30-ти

1 березня 2016
Cikavoznaty.com.ua

Після досягнення 30-річного віку ви вже прагнете до лідерства. Це перехідний етап від ролі помічника до ролі управлінця. Вам потрібно використати цей час і ствердитись у якості лідера.


Тож прислухайтесь до наших порад і розпочніть свій шлях до керівної посади.

1. Розвивайте лідерські якості

Для того, щоби проявити свої лідерські здібності, вам потрібно брати на себе більше обов’язків і виконувати ті завдання, які дають можливість показати себе як майбутнього управлінця. Тож ви маєте добровільно брати на себе організацію важливих проектів, контролювати і навчати початківців, які з вами працюють, а також супроводжувати запуск нових кампаній. Беріть на себе відповідальність керуючого, навіть якщо це не входить у ваші обов’язки. Так ви зможете продемонструвати вищому керівництву свій потенціал і привернути до себе увагу.

2. Розширюйте професійні контакти

Якщо раніше, у 20 років, ви будували хороші відносини з колегами, щоб знайти нових знайомих і друзів, то зараз треба їх розвивати у професійній сфері. Ланчі та перерви на каву можуть зміцнити дружбу, але не можуть укріпити вашу позицію командного гравця і лідера колективу. Прийміть участь у професійному розвитку колег, запрошуючи їх на конференції та бізнес-зустрічі, пов’язані з вашою професійною діяльністю. Якщо вони не зможуть відвідати захід, розкажіть їм все, про що дізналися.

3. Підтримуйте зв’язок зі своїми екс-босами

Після того як ви залишили організацію, дуже добре, якщо колишній керівник залишиться вашим наставником. Ви більше йому не підпорядковуєтесь, але можете продовжити спілкуватись на професійному рівні. Ваша репутація і майбутня посада залежать від рекомендацій попередніх керівників. Вам потрібні чудові відгуки, як з професійної, так і з особистої точки зору. Тож важливо тримати екс-босів у курсі того, чим ви займаєтесь, і які маєте обов’язки.

4. Створюйте професійний імідж

Деякі соціальні мережі є хорошою платформою для створення і підтримки свого професійного іміджу. Наприклад, ви можете створити свій профайл на LinkedIn. Це має бути не просто скопійоване резюме, а розширений опис всіх ваших досягнень і здібностей. Зберіть рекомендації, які дозволяють побачити вас з різних боків: від попередніх керівників, колег та співробітників, які вам підпорядковувались. Якщо ви працюєте з клієнтами, їх відгуки також будуть важливими.

5. Залучайтесь до професійних заходів

Якщо ви відвідуєте різноманітні конференції і бізнес-зустрічі, це добре, але буде ще краще, якщо ви станете спікером або одним з організаторів такого заходу. Тим, хто не має досвіду публічних виступів і має певні побоювання, краще попередньо відвідати спеціальні навчальні тренінги.

від cikavoznaty.com.ua

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Що можна дізнатися про себе на основі власних сексуальних фантазій
Наші сексуальні фантазії відображають, принаймні частково, особистісні риси та особливості. Доктор філософії Джастін ЛейМіллер, вивчаючи сексуальні фантазії понад 4000 американців для своєї книги, виявив, основні п'ять факторів особистості. А саме...
Читати більше
УКРАЇНСЬКІ РОБІН ГУДИ
В історії України відомо чимало славетних імен народних месників та благородних розбійників, які намагались відновити соціальну справедливість, грабуючи багатих та роздаючи награбоване бідним. То чиї це імена та що відомо про цих персон?
Читати більше