5 важливих кар'єрних кроків, які потрібно зробити після 30-ти

1 березня 2016
Cikavoznaty.com.ua

Після досягнення 30-річного віку ви вже прагнете до лідерства. Це перехідний етап від ролі помічника до ролі управлінця. Вам потрібно використати цей час і ствердитись у якості лідера.


Тож прислухайтесь до наших порад і розпочніть свій шлях до керівної посади.

1. Розвивайте лідерські якості

Для того, щоби проявити свої лідерські здібності, вам потрібно брати на себе більше обов’язків і виконувати ті завдання, які дають можливість показати себе як майбутнього управлінця. Тож ви маєте добровільно брати на себе організацію важливих проектів, контролювати і навчати початківців, які з вами працюють, а також супроводжувати запуск нових кампаній. Беріть на себе відповідальність керуючого, навіть якщо це не входить у ваші обов’язки. Так ви зможете продемонструвати вищому керівництву свій потенціал і привернути до себе увагу.

2. Розширюйте професійні контакти

Якщо раніше, у 20 років, ви будували хороші відносини з колегами, щоб знайти нових знайомих і друзів, то зараз треба їх розвивати у професійній сфері. Ланчі та перерви на каву можуть зміцнити дружбу, але не можуть укріпити вашу позицію командного гравця і лідера колективу. Прийміть участь у професійному розвитку колег, запрошуючи їх на конференції та бізнес-зустрічі, пов’язані з вашою професійною діяльністю. Якщо вони не зможуть відвідати захід, розкажіть їм все, про що дізналися.

3. Підтримуйте зв’язок зі своїми екс-босами

Після того як ви залишили організацію, дуже добре, якщо колишній керівник залишиться вашим наставником. Ви більше йому не підпорядковуєтесь, але можете продовжити спілкуватись на професійному рівні. Ваша репутація і майбутня посада залежать від рекомендацій попередніх керівників. Вам потрібні чудові відгуки, як з професійної, так і з особистої точки зору. Тож важливо тримати екс-босів у курсі того, чим ви займаєтесь, і які маєте обов’язки.

4. Створюйте професійний імідж

Деякі соціальні мережі є хорошою платформою для створення і підтримки свого професійного іміджу. Наприклад, ви можете створити свій профайл на LinkedIn. Це має бути не просто скопійоване резюме, а розширений опис всіх ваших досягнень і здібностей. Зберіть рекомендації, які дозволяють побачити вас з різних боків: від попередніх керівників, колег та співробітників, які вам підпорядковувались. Якщо ви працюєте з клієнтами, їх відгуки також будуть важливими.

5. Залучайтесь до професійних заходів

Якщо ви відвідуєте різноманітні конференції і бізнес-зустрічі, це добре, але буде ще краще, якщо ви станете спікером або одним з організаторів такого заходу. Тим, хто не має досвіду публічних виступів і має певні побоювання, краще попередньо відвідати спеціальні навчальні тренінги.

від cikavoznaty.com.ua

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Покривало на ліжко – мистецтво вибору
Всі ми, після напруженого дня, хочемо розслабитися і поринути в атмосферу комфорту, затишку та спокою. А також добре відпочити. Для чого робимо все для того, щоб облаштувати свою спальну кімнату та спальне місце у тому числі.
Читати більше
5 порад, як вибрати чоловічу білизну
Білизна має значення і є невіддільною частиною чоловічого гардероба. Вона давно не лише про красу для вас та вашого партнера, а насамперед про комфорт та гігієну. Розберімо сьогодні у статті основні поради, на що звернути увагу при виборі.
Читати більше