5 рис, які чоловіки люблять у жінках понад усе

1 лютого 2019
Vitaliy DeFranko

«Будь-хто, хто каже, що бачить жінку наскрізь, упускає дуже багато», — Грушо Маркс.

Є кілька речей, які чоловіки знаходять більш привабливими в жінках, ніж їхній зовнішній вигляд.

Кожна людина цінує гарну зовнішність. Але зовнішність це далеко не все. Є кілька речей, які чоловіки знаходять більш привабливими в жінках, ніж їхній зовнішній вигляд. Звичайно, багато представників сильної статі насамперед звертають увагу саме на красу, але, з іншого боку, деяким з них подобається і дещо інше.

Насправді для певного типу чоловіків певні риси за важливістю набагато перевершують зовнішню красу. Якщо вам цікаво, що ж приваблює до вас чоловіків (або, принаймні, що ви можете зробити, щоб у вашому житті з'явилося більше гідних хлопців), почніть працювати над відточенням у собі наступних якостей. Усі вони позитивні, тому, розвиваючи їх, ви станете більш впевненими в собі, а ваші відносини від цього тільки виграють!

Отже, ось ті самі п'ять якостей в жінках, які чоловіки цінують більше, ніж зовнішність:

 1. Цікава особистість

Звучить очевидно, адже кожній людині подобається спілкування з цікавими особистостями. Проте чарівність і почуття гумору здатні повністю затьмарити собою враження чоловіки від зовнішнього вигляду його співрозмовниці. Крім того, здатність налагоджувати контакти з іншими людьми є однією з базових потреб людини. І якщо ви можете узгодити свої особистісні риси з характером партнера, то у вас є високі шанси створити справжні і тривалі відносини.

Цікава особистість і почуття гумору нерозривно пов'язані одне з одним. Здатність сміятися над собою або над ним в хорошому сенсі цього слова подарує вам обом відмінний настрій і зробить перебування разом більш комфортним. Якщо ви невимушені, любите жартувати і сміятися, то чоловіки будуть просто зачаровані вами, а ви швидко помітите, як почали формувати нові цікаві зв'язки.

2. Уміння слухати

Слухати — означає не просто чути те, що говорить інша людина, а й сказати щось у відповідь. Активний слухач слухає сказане партнером і дає йому осмислений зворотний зв'язок. У деяких чоловіків виникають з цим труднощі, але всі вони цінують жінку, яка дійсно вміє слухати.

Коли ви показує своєму чоловікові, що вмієте його слухати, він почне робити у відповідь те ж саме, тому що відчуває, що ви уважно ставитеся до його слів. Бути хорошим слухачем корисно не тільки в особистому житті, а й у всіх інших видах відносин — не лише романтичних.

3. Уміння йти на компроміси

Чоловіки цінують жінок, готових йти на компроміси і вести переговори в конфліктних ситуаціях. Займаючи жорстку позицію, ви тим самим провокуєте стрес і напруження у відносинах, але особливо це стосується відносин з протилежною статтю. Компроміс зовсім не означає, що ви здаєте свої позиції. А ще він не означає, що ви завжди йдете на поступки бажанням свого партнера!

Суть компромісу полягає у виробленні спільного рішення, яке задовольнить обидві сторони. У довгостроковій перспективі він виявляється корисним для підтримки відносин і дає вам навички обговорення і спільного подолання виникаючих перешкод.

4. Спонтанність

Якщо ви належите до числа тих жінок, які потребують складання списків і графіків і звикли планувати весь свій час аж до секунди, то час би задуматися над тим, щоб трохи розслабитися. Здатність жінок проявляти гнучкість і сприймати невдачі як належне викликає у чоловіків захоплення.

Спонтанність включає в себе випадкові прояви любові, доброти і вдячності. А ще це вміння виявляти радість, коли ваш партнер пропонує вам несподіваний відпочинок-сюрприз або з'являється у вашому офісі з букетом квітів. Бути спонтанною — це один із способів підтримувати іскру у ваших стосунках.

5. Досягення

Чоловіків дуже приваблюють жінки, які впевнені в тому, що вони роблять, і які з гордістю говорять про свої досягнення. Це не означає, що у вас повинна бути престижна робота або вражаюче резюме. Мова про те, щоб ви знали, чого хочете від життя, і не боялися працювати над досягненням своєї мети. Щоб завоювати увагу чоловіка, досить бути задоволеною собою і відчути всю повноту життя.

Немає нічого більш привабливого, ніж жінка, яка знає, хто вона і чого хоче. Будучи впевненою в можливості досягти бажаного, ви будете почувати себе на висоті! А впевненість лише посилить таке відчуття, ставши рушійною силою у ваших стосунках.

Сьогодні, судячи із соціальних мереж і поп-культури, може здатися, що чоловіків цікавить тільки зовнішність. Але це далеко не так. У жінок є багато якостей, які можуть викликати захоплення, і такі риси можна знайти в кожній! Навчіться бачити їх і в собі, і нехай вони зроблять вас ще привабливішими. Як тільки це у вас вийде, жоден чоловік вже не зможе перед вами встояти!

 Зображення - pinterest.com.

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Як вибрати сережки відповідно до форми вашого обличчя
Час від часу ми розповідаємо про те, як світ і мода змінюють одне одного. Мабуть, ви самі це відчуваєте по тому, як змінюються тренди. Адже вони чутливі до культурного підґрунтя. Сьогодні ми поговоримо про прикраси, зокрема про золоті сережки. Розповімо, як правильно обрати і купити золоті кульчики, які будуть личити формі вашого лиця.
Читати більше
ЖИВОПИС ВАСИЛЯ ПОПОВИЧА: НЕЗЕМНА КРАСА КАРПАТСЬКИХ КРАЄВИДІВ, ЧАРІВНІ МІСЬКІ ПЕЙЗАЖІ, СОКОВИТІ НАТЮРМОРТИ
У його роботах немає напруги, драматизму, а є спокій і мальовнича привабливість природи; принадність для прогулянок і споглядання старовинних вулиць і будинків; розкішність зображеного в натюрмортах.
Читати більше
8 порад, як подбати про навколишнє середовище
У часи, коли в Україні війна, а у світі коїться казна-що, ми часто забуваємо про важливі речі. Сьогодні мова піде про одну з них — навколишнє середовище. Й ось дружнє нагадування, як ми можемо йому допомагати.
Читати більше