5 різдвяних книг, які варто подарувати дітям

7 грудня 2017
Annie
"Я маю 12 похресників. Щороку на день Миколая і Новий рік дарую їм книги, – говорить Ольга Мороз. – Я вважаю, що книга – набагато кращий подарунок, ніж лялька чи набір солдатиків. Іграшки їм неодмінно подарують батьки чи хтось із родичів. Як хресна мама я повинна дбати про інтелектуальну їжу для похресників. Вони звикли отримувати від мене книги у подарунок. Найстаршому всього 8 років, а найменшій 9 місяців. Цього року вирішила не обмежувати себе енциклопедіями і книжками казок. Підібрала кілька книг про Різдво".

Для читачів Ольга пропонує огляд 5 найцікавіших різдвяних книг:

Роб Скоттон "Баранчик Рассел і Різдвяне Диво"

Книга про баранчика Рассела, який допоміг Санті відремонтувати зламані сани у Світлячковому лісі.
 

Іван Малкович "Золотий павучок"

Зворушлива різдвяна історія про трьох діток, тато яких подався на війну. Усі ялинкові іграшки вони виміняли на картоплю, бо не було що їсти. Аби підняти настрій сім'ї, старший хлопчик подався до лісу за ялинкою. Це дивовижна пригода, що сталася на Святвечір, вчить маленьких читачів не припиняти вірити у диво.
 

Свен Нордквіст "Різдво у Петсона"

Повчальна історія про те, як друзі можуть виручити із будь-якої скрутної ситуації, особливо коли на порозі Різдво. Це казка про дідуся Петсона і кота Фіндуса, які готуються до Різдва. Петсон посковзнувся і забив ногу. Він не може піти за ялинкою і продуктами до різдвяного столу. Святвечір можуть врятувати тільки гості, які готові взяти всі обов'язки на себе.
 

Богдана Матіяш "Казки Різдва"

Найкращі казки, які допоможуть дітям і дорослим відчути дух Різдва. Історії про ангелів, які приносять радість, Сумну Королеву і чарівного оленя, дівчинку Марію, якій сняться дивовижні сни. Цікаві притчі та історії про дива, які стаються, коли у них віриш.
 

Іван Малкович "Різдвяна рукавичка"

Цікаве продовження народної казки. Діти мають шанс довідатися про щасливу різдвяну пригоду, яка трапилася з улюбленими героями після того, як вони оселилися в рукавичці. 
 

Джерело: Gazeta.ua
Зображення-обкладинка: Beliefnet
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

8 занедбаних місць на планеті, від яких стає моторошно
У світі багато занедбаних місць, і кожне з них має свою історію. Якісь місця вселяють страх, якісь – почуття захоплення. У статті ми зібрали для вас наймоторошніші місця на Землі, від яких перехоплює подих.
Читати більше
XVII СТ. : ПОЛОНІЗАЦІЯ, ВІДРОДЖЕННЯ, ПОЧАТОК РУСИФІКАЦІЇ
Особлива важливість цієї епохи для долі українства та його питомої мови не підлягає жодним сумнівам, хоча в різні її періоди в різних куточках української ойкумени відбувалися відмінні навзаєм, не раз "протилежні за знаком" процеси.
Читати більше
Як слов'янки прикраси носили
Яскравим та виразним наповненням до українського народного одягу виступали прикраси. Вони виконували захисну функцію амулетів, талісманів, оберегів, які супроводжували людей упродовж життя. Основним призначенням ювелірних виробів було доповнення до костюма. Звідси і їхня художня виразність, багатство форм і технічних прийомів, які збереглися і зараз.
Читати більше