5 причин поважати навіть тих, хто нам не подобається

Сильне суспільство будується на взаємоповазі.

Повага до інших людей — необхідна умова миру й порядку. Але багато хто не виявляє поваги до ближніх з тих чи інших причин.

Іноді ми не хочемо поважати тих, хто не поважає нас. Часом це поширюється навіть на рідних і близьких, якщо нам здається, що вони виявляють нам недостатнє повагу.

Однак поважати інших корисно, навіть якщо вам не хочеться.

Ось 5 причин чому

1. Без поваги немає стабільного суспільства.

Одна з найсильніших рис громадянського суспільства — це повага до кожного його члена. Це переконання, що всі члени сім'ї, району, міста і країни заслуговують на повагу.

У 1948 році Організація Об'єднаний Націй прийняла Загальну декларацію прав людини. Її мета — затвердити той факт, що кожна людина на землі заслуговує безумовної поваги. Винятків бути не може.

2. Повага примножується.

Добрі справи завжди повертаються сторицею. Коли ми виявляємо повагу до інших людей, вона примножується.

Виявляючи повагу людині, яка на це не заслуговує, ви надаєте їй цінність і можете змусити змінитися в кращий бік. Багато людей так звикли, що їх ніхто ніколи не поважає, що автоматично відповідають тим же. Навіть найгірші представники роду людського можуть побачити світло, якщо поставитися до них з повагою!

3. Повага — основа всіх міцних відносин.

Довготривалі стосунки неможливі без взаємної поваги. Нікому не подобається, коли його емоційні потреби ігнорують. Нікому не хочеться відчувати приниження, презирство і байдужість.

Якщо ви з партнером нешанобливо ставитеся одне до одного, вам не світить залишатися разом. Це типовий зразок токсичних відносин.

Здорові, стабільні та взаємовигідні відносини будуються на повазі. Без нього вони приречені.

4. Повага породжує довіру.

Повага наводить мости і породжує довіру між людьми. Виявляючи повагу до оточуючих, ви показуєте їм, що вони мають цінність. Це привертає їхню до вас, дозволяючи вибудувати нові зв'язки.

Хоча часом поважати деяких буває непросто, пам'ятайте, що це набагато вигідніше, ніж наживати собі ворогів.

5. Повага  ознака сильного характеру.

Коли люди думають про вас, вони не згадують, ведете ви здоровий спосіб життя, жертвуєте гроші на благодійність, чи ходите ви до церкви. Вони згадують, як відчували себе у вашій присутності.

Якщо ви ставитеся до них з повагою (не чекаючи, поки вони її чимось заслужать), то це створює у них позитивне уявлення про вас самих. Вони бачать вас з найбільш привабливого боку.

Простіше кажучи, поставтеся до людини з повагою — і вона поважатиме вас у відповідь.

А як ви вважаєте, чи треба поважати тих, хто нам не подобається?

Здійснено переклад.

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Ігри для дітей англійською: користь чи шкода
Безліч досліджень присвятили тому, як відеоігри впливають на розвиток дітей. Існує багато різновидів ігор. Деякі просто розважального характеру, інші ж є складним викликом, змушуючи мозок працювати.
Читати більше
Вага стоїть на місці: у чому причина і як виправити ситуацію
Схуднення — тривалий процес. Спочатку вага йде швидко, але рано чи пізно з'являється проблема: на вагах, попри дієту та інтервальні тренування, тримається одна і та ж цифра. Нижче пропонуємо вивчити, як подолати цю проблему.
Читати більше