5 простих методів виявити нещирих людей

5 грудня 2018
Vitaliy DeFranko
Буває так, що, на перший погляд, наймиліші,  відверті люди виявляються на практиці злісними і досить небезпечними. Їхня люб'язність і товаристкість — усього лише маска. Нам потрібні друзі, але іноді відчути різницю між справжніми і фальшивими людьми буває складніше, ніж здається. Особливо, якщо хочеться вірити в найкращі якості людей. Є кілька корисних порад, щоб визначити щирих і не дуже людей у вашому оточенні. Затямте їх.

1. Вони зрозуміють і підтримають будь-який ваш вибір

Справжні друзі зрозуміють і підтримають будь-який вибір, навіть якщо він іде врозріз з їхніми власними переконаннями.

2. Не звертають увагу на дивні речі

У кожної людини є примхи і дивні звички. Щирі друзі сприймають їх або просто не звертають уваги на різні забаганки.

3. Уміють пробачати

Усі роблять помилки. Справжні друзі завжди знайдуть в собі сили пробачити і зрозуміти ситуацію. Зрештою, всі ми лише люди.

4. Завжди на зв'язку, не зважаючи ні на що

Справжні друзі будуть залишатися на зв'язку, навіть якщо між вами значна відстань. Їм завжди є про що поговорити, вони готові вислухати і нічого не просять натомість. Лицеміри йдуть на кнотакт, тільки коли їм щось потрібно.

5. Стають частиною вашого життя

Це виражається в коротких посиденьках в кав'ярнях, дружніх зустрічах на спортивних майданчиках і спільно проведених вихідних. При цьому справжні друзі не бояться відкрити вам своє серце.
Щоб менше розчаровуватися і виключити з кола спілкування фальшивих друзів, необхідно знати особливості їхньої поведінки. Пропонуємо ознайомитися з 5 найбільш типовими ознаками нещирості.

1. Пасивно-агресивна поведінка

Це інструмент, яким фальшиві друзі послуговуються для досягнення власних цілей. Його дуже видно в прихованому глузуванні, яке замасковане під комплімент.

2. Відсутність відповідальності

Несправжні друзі обіцяють допомогти і зробити все можливе, але обов'язково підведуть. І таке може трапитися неодноразово. Причина — вони завжди зацікавлені тільки у власній вигоді і ніколи не визнають свою провину. 

3. Бажання бути в центрі уваги

Такі люди завжди чекають негайної допомоги в скрутних ситуаціях, але самі не прийдуть на поміч.

4. Плітки та чутки

Це очевидний прояв нещирості. Якщо так званий друг погано відзивається про інших людей у них за спиною, то подумайте, що він говорить про вас?

5. Прагнення домінувати

Фальшиві люди замість того, аби допомоги, завжди і у всьому хочуть перевершувати людей, яких називають друзями. Це виражається в багатьох речах і навіть в дрібних побутових ситуаціях.

Ну то що, ви вже знаєте, хто вам справжній друг?

Здійснено переклад.

Обкладинка - pinterest.com.

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Як вибрати сережки відповідно до форми вашого обличчя
Час від часу ми розповідаємо про те, як світ і мода змінюють одне одного. Мабуть, ви самі це відчуваєте по тому, як змінюються тренди. Адже вони чутливі до культурного підґрунтя. Сьогодні ми поговоримо про прикраси, зокрема про золоті сережки. Розповімо, як правильно обрати і купити золоті кульчики, які будуть личити формі вашого лиця.
Читати більше
ЖИВОПИС ВАСИЛЯ ПОПОВИЧА: НЕЗЕМНА КРАСА КАРПАТСЬКИХ КРАЄВИДІВ, ЧАРІВНІ МІСЬКІ ПЕЙЗАЖІ, СОКОВИТІ НАТЮРМОРТИ
У його роботах немає напруги, драматизму, а є спокій і мальовнича привабливість природи; принадність для прогулянок і споглядання старовинних вулиць і будинків; розкішність зображеного в натюрмортах.
Читати більше
8 порад, як подбати про навколишнє середовище
У часи, коли в Україні війна, а у світі коїться казна-що, ми часто забуваємо про важливі речі. Сьогодні мова піде про одну з них — навколишнє середовище. Й ось дружнє нагадування, як ми можемо йому допомагати.
Читати більше