5 популярних пісень, в основу яких покладено класичну музику

22 травня 2013
Roksolana Yusypchuk

Чи ви коли-небудь слухали класичну музику і дивувалися як то ми дійшли від Шопена до Карлі Рей Джепсен?

Вони не такі вже й різні між собою як може здаватися.
 

 

Ну гаразд, можливо, це не найкращий приклад, але ось 4 сучасні пісні, натхненні класичною музикою.
 

1. Американський репер NAS та Бетховен. На перший погляд, це дуже дивне поєднання, але насправді звучить чудово. У пісні “I Can” лунають зразки з фортепіанної п'єси Людвіга ван Бетховена “Für Elise” (“До Елізи”). Для NAS, пісня якого пропагує працювати над собою, щоб стати тим, ким хочеш (“I know I can / Be what I wanna be / If I work hard at it / I’ll be where I wanna be”), Бетховен (та і взагалі вся класична музика) ідеально підходить. Ось обидві музичні версії:
 
 

2. Пісня Graduation (friends forever) американської поп-виконавиці Vitamin C (та і взагалі майже кожна пісня ХХ століття) натхненна твором Канон ре мажор Йоганна Пахельбеля. Взагалі цей Канон чи правильніше сказати його акорди, зустрічається у цілому ряді пісень, включаючи “Don’t Look Back in Anger” гурту Oasis, “Hook” гурту Blues Traveler та “Go West” гурту Pet Shop Boys.
 
 

3. Назва пісні “Road to Joy” (“Дорога до радості”) гурту Bright Eyes очевидно вказує на першоджерело. А саме базується на “Ode to Joy” (“Ода до радості”) Бетховена, щоправда ця мелодія демонструє трохи похмурішу картину сучасності. Обидві версії нижче:
 
 

4. Пісня Елвіса Преслі “It’s Now or Never” була натхненна піснею 1898 року “O sole mio”, яка перекладається як "моє сонечко". Слова пісні написані Джованні Капурро, а музика – Едуардо ді Капуа. Під час свого перебування у Німеччині Елвіс Преслі почув як її виконує Тоні Мартін і пізніше записав свою власну версію.
 
Щодо української музики, яка стала основою сучасних пісень, то варто звернути увагу на вже класичну колядку "Щедрик". Вона ще давно стала міжнародною і з назвою "Carol of the bells" відома у всьому світі. Але чи не найпопулярніший "кавер" сьогодні – версія колядки, яка з’явилася у мережі наприкінці минулого року, у виконанні американського гурту Pentatonix. Акапельно пісня наче знову ожила та стала звучати абсолютно по-новому. Ось обидві версії:А в яких сучасних піснях Ви чули акорди класичної музики?

(Via)

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Покривало на ліжко – мистецтво вибору
Всі ми, після напруженого дня, хочемо розслабитися і поринути в атмосферу комфорту, затишку та спокою. А також добре відпочити. Для чого робимо все для того, щоб облаштувати свою спальну кімнату та спальне місце у тому числі.
Читати більше