5 молодих українських гуртів, які ми хочемо почути на радіо

8 липня 2016
Vita.

"Один в каное"

Інді-гурт зі Львова. Існує вже шість років, але перший студійний альбом вийшов тільки в цьому році. Одна з найвідоміших пісень - "Човен" на вірші Івана Франка. Акустичні пісні про кохання не набридають, і їх ні з чим не сплутаєш, завдяки пізнаваному голосу вокалістки Іри Швайдак.

Що додати в список відтворення: "Човен", "Пообіцяй мені".
 

"её"

"её"- це дует Каті Офліян і Ігоря Бірюченка, які вийшли із групи deliKate. Вони випустили дебютний альбом "ФРІДОМ". Першою їх гучною заявою став кліп на пісню "Хав'єр". У своїх піснях харків'яни вчать "плювати в обличчя тим, хто бере за горло", доводять, що навіть Могилевську можна зробити суперстильною, і пропонують під іншим кутом подивитися на поп-музику.

Що додати в список відтворення: "Я кажу ні", "Хав'єр".
 

"Правиця"

Етно-джаз-група "Правиця" цікава тим, що використовує велику кількість музичних інструментів - від контрабаса до віолончелі.

Що додати в список відтворення: "Гулю", "Губи солоденькі".
 

"Колір"

Одеська інді-фолк-група зараз в турі-презентації дебютного альбому "Хто, як не ми". Солістку Людмилу Коллер любителі талант-шоу можуть впізнати як учасницю "Х-фактора". Група співає українською, білоруською, російською та англійською мовами на теми від любові до несправедливості.

Що додати в список відтворення: "Чорний ворон".

Blooms Corda

Він же Данило Галико - музикант з Києва, який грає в "біляфанковому, навколоджазову, акустичному" жанрі чуттєві, проникливі пісні.
 


Що додати в список відтворення: "Лист до Катрін", "Тварини".

 Дорогу молодим! 

(via)
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

8 занедбаних місць на планеті, від яких стає моторошно
У світі багато занедбаних місць, і кожне з них має свою історію. Якісь місця вселяють страх, якісь – почуття захоплення. У статті ми зібрали для вас наймоторошніші місця на Землі, від яких перехоплює подих.
Читати більше
XVII СТ. : ПОЛОНІЗАЦІЯ, ВІДРОДЖЕННЯ, ПОЧАТОК РУСИФІКАЦІЇ
Особлива важливість цієї епохи для долі українства та його питомої мови не підлягає жодним сумнівам, хоча в різні її періоди в різних куточках української ойкумени відбувалися відмінні навзаєм, не раз "протилежні за знаком" процеси.
Читати більше
Як слов'янки прикраси носили
Яскравим та виразним наповненням до українського народного одягу виступали прикраси. Вони виконували захисну функцію амулетів, талісманів, оберегів, які супроводжували людей упродовж життя. Основним призначенням ювелірних виробів було доповнення до костюма. Звідси і їхня художня виразність, багатство форм і технічних прийомів, які збереглися і зараз.
Читати більше