5 найкращих романів про кохання всіх часів

24 березня 2020
Олена

Любовні романи  один із найпопулярніших жанрів світової літератури. І це не дивно, адже на сторінках таких книг ми знаходимо все те, через що не раз проходили самі. Розбите серце, безсонні ночі, душевні рани, пориви й муки вибору. І якщо врешті-решт пощастить, то, звичайно ж, сльози щастя від того, що справжнє кохання все-таки існує.

"Звіяні вітром" Маргарет Мітчелл

Всесвітньо відомий твір американської письменниці Маргарет Мітчелл — це неймовірна історія кохання і боротьби за життя складний період, як-от війна. Дія відбувається на півдні США під час громадянської війни (1861-1865 рр.) та повоєнної Реконструкції. Головна в романі тема — тема загальнолюдських цінностей і долі людей, захоплених могутнім виром історичних подій. Роман вийшов друком 30 червня 1936 року і став одним із найвідоміших бестселерів американської літератури. Уже до кінця року було продано понад мільйон примірників.

"До зустрічі з тобою" Джоджо Моєс

Зворушлива історія про кохання наперекір усім перешкодам. Луїзі подобалося працювати в маленькій кав’ярні. Вона розуміла, що не закохана у свого хлопця. Але дівчина й уявити не могла, що зустріч із чоловіком, прикутим до інвалідного візка, змінить її життя… Вілл розумів, що після жахливої аварії не зможе жити повноцінно, і хотів припинити це беззмістовне існування. Він не здогадувався, що за кілька хвилин у його життя увірвуться радість і кохання, ім’я її — Лу.

"Гордість та упередження" Джейн Остін

Книги знаменитої на весь світ англійської письменниці Джейн Остін, серед шанувальників якої були В. Скотт, В. Вулф, С. Моем, Д. Б. Прістлі, Р. Олдінгтон, давно здобули собі славу і читацьку любов. Перу Остін належать такі витончені та яскраві романи, як-от: "Гордість та упередження", "Менсфілд-парк", "Емма", "Нортенгерське абатство" та інші. У них, як відзначав С. Моем, "її цікавило звичайне, а не те, що зветься незвичайним. Однак завдяки гостроті зору, іронії і дотепності все, що вона писала, було незвичайним". І все ж найбільш досконалим з усього, що створила Джейн Остін, вважають роман "Гордість та упередження", який досі не втратив неповторну чарівність та блиск.

"Ті, що співають у терні" Коллін Мак-Каллоу

Бестселер «Ті, що співають у терні» австралійської письменниці Коллін Мак-Каллоу — справжня перлина світової романтичної прози. Сумарний наклад книжки — 10 млн примірників, а серіал за мотивами цього роману вже кілька десятків років посідає друге місце у рейтингу найпопулярніших кінотворів усіх часів та народів. Коли ж на зламі тисячоліть австралійці обирали Національний живий скарб, ним стала велика жінка і велика письменниця Коллін Мак-Каллоу… Єдина дівчинка поруч із синами Клірі — сіллю цієї землі, її надією на майбутнє, працьовитими нащадками австралійських фермерів — Меґґі змалечку була наче зайвою у власній чималій родині.

"Джейн Ейр" Шарлотта Бронте

“Джейн Ейр” — безсмертний роман відомої англійської письменниці Шарлотти Бронте (1816—1855), що приніс їй неймовірну славу і став революційним у світовій літературі. Це щира розповідь головної героїні про свою долю і кохання, кожен епізод якої виписаний психологічно сильно й глибоко. Твір випереджав свій час за важливістю порушених у ньому проблем: особиста та соціальна свобода жінки, станова нерівність, питання віри тощо. Ця книга дала початок феміністичному руху в літературі, витримала безліч екранізацій і незмінно займає перші позиції у списках бестселерів.

Зображення

За матеріалами видання.
 

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Ольга Ольга 7 квітня 2020
Дійсно ці романи геніальні!
Ігри для дітей англійською: користь чи шкода
Безліч досліджень присвятили тому, як відеоігри впливають на розвиток дітей. Існує багато різновидів ігор. Деякі просто розважального характеру, інші ж є складним викликом, змушуючи мозок працювати.
Читати більше
Вага стоїть на місці: у чому причина і як виправити ситуацію
Схуднення — тривалий процес. Спочатку вага йде швидко, але рано чи пізно з'являється проблема: на вагах, попри дієту та інтервальні тренування, тримається одна і та ж цифра. Нижче пропонуємо вивчити, як подолати цю проблему.
Читати більше