5 книг, які змінюють життя

26 лютого 2019
Редакція

Більшість з нас дуже часто скаржиться на брак часу чи грошей. Або ж стикається з ситуаціями на кшталт “повна шафа одягу, а одягнути нічого” чи “навести лад в домі неможливо” і так далі. Тому ми підібрали 5 книг, поради з яких змінять все ваше життя і допоможуть вирішити частину проблем.

"Шлях до фінансової свободи"

Бодо Шефер

Ви вірите в те, що за 7 років можна заробити мільйон? Не дуже? А от фінансовий консультант, бізнесмен та письменник Бодо Шефер переконаний, що з правильними інвестиціями та заощадженнями за 7 років можна мати досить пристойну суму капіталу. Але для початку потрібно змінити своє ставлення до грошей і навчитися інвестувати. Як же це робити, покроково роз'яснено у книзі. Крім теорії, у видання є чимало тестів, які допоможуть відповісти на поставлені книгою запитання та знайти ідеальний для себе варіант накопичення капіталу. Також автор пояснює, чим же небезпечні споживчі кредити та чому відкладати гроші в заощадження потрібно відразу по їхньому надходженню. В книзі є багато порад щодо того, як заощаджувати, інвестувати та отримувати пасивний дохід. Якщо уважно прочитати “Шлях до фінансової свободи” та практикувати хоча б третину з цих порад, то фінансових проблем стане в рази менше.

"Я знаю, як їй все вдається"

Лора Вандеркам

Більшість жінок прагнуть зробити кар'єру або ж просто займатися улюбленою справою, виховувати прекрасних та слухняних діток, бути красивою і здоровою та ще й знаходити час на спілкування з друзями й активний відпочинок. Але проблема в тому, що в добі лише 24 години. Експертка тайм-менеджменту Лора Вандеркам провела соціальне дослідження, попросивши успішних в кар'єрі мам заповнити хронометражі, які б показували скільки часу на що вони витрачають. У висновку довела, що не варто відмовлятися від того, що любите,  треба просто правильно спланувати час. І для цього вона пропонує планувати не дні, а тижні. Можливо, щодня ви й не зможете займатися спортом, але тричі на тиждень точно є шанс вибратися на пробіжку. Робити генеральне прибирання щотижня теж складно, але приділити дому 10-15 хв. в день реально. Тож книга чудово підійде всім, хто ніяк не вкладається у 24 години доби для реалізації всього задуманого.

"Прокрастинація"

Джейн Б. Бурка, Ленора М. Юен

І знову ж таки повертаємося до проблеми нестачі часу. Часто ми будуємо “наполеонівські плани”, але реалізовуємо тільки незначну частину з них. Або ж скаржимося, що не маємо часу на читання книг, при цьому витрачаючи години на беззмістовне гортання соцмереж. Чи не здається вам, що з цим пора зав'язувати?

Книга “Прокрастинація” складається з двох частин. У першій автори пояснюють доступною мовою, що ж таке прокрастинація та звідки її коріння. А вже в другій читачі знайдуть рекомендації, які допоможуть швидко взятися за справи, не витрачати дорогоцінний час на дурниці та нарешті реалізувати свої плани.

"Викинь мотлох із життя! Мистецтво прибирання, яке змінить вас назавжди"

Марі Кондо

Ви часто прибираєте, але так і не можете досягти порядку в домі? У вас безліч речей, але радість приносить лише десята частина з наявного? Не можете швидко знайти потрібну річ? Тоді вам необхідна ця книга. Марі Кондо не лише пояснює як треба прибирати, сортувати речі та організовувати простір в домі, але й привчає до мінімалізму.

Після того, як ви позбудетеся всього зайвого, неодмінно зміниться і ставлення до покупок. Наприклад, перш ніж купити нову спідничку, авторка книги радить зразу відповісти собі на запитання: Коли її носитиму? До чого її вдягатиму? Де зберігатиму? І якщо відповісти складно, то й купувати не варто, інакше є шанс, що за декілька годин після покупки, річ перетвориться на мотлох, який не приносить радості.   

"Нуль відходів"

Беа Джонсон

Чи часто ви задумуєтеся над тим, що стається зі сміттям, яке викидаєте? Чи знаєте, що одноразові  горнята для кави розкладаються декілька століть? Або про те, що зовсім скоро в океані сміття буде більше, ніж живих істот? Беа Джонсон вже давно живе за принципом Zero waste, і за рік її родина з 4 осіб збирає лише слоїк сміття. Сумніваєтеся, що це реально? Навіть дуже, якщо притримуватися правила 5R. А що це за правила та як їм слідувати, детально розписано в книзі “Нуль відходів”. До речі, послідовники Zero waste стверджують, що дотримування 5R дозволило їм скоротити свої витрати до 40%. Тож і екологічно, і економно.

Спеціально для UaModna підготувала книжкова оглядачка, журналістка Катерина Савенко.

Фото - yakaboo.ua, обкладинка - pinterest.com.

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Золочівський замок
Усім без винятку відоме висловлювання: краще один раз побачити, аніж десятки разів почути. І це саме той випадок, коли мова йде про величну архітектурну пам'ятку Львівщини та України в цілому, яка дійсно вражає своїми масштабами, неперевершеною красою та історичністю.
Читати більше