5 цінних порад для тих, хто самостійно вивчає англійську

16 січня 2017
eWords

eWords – інноваційні онлайн-курси англійської мови, які використовують 5 простих принципів, що допоможуть вам швидко освоїти англійську. Те, що використовують поліглоти при вивченні нових іноземних мов, власний досвід та дослідження розробників курсів -  дієві принципи, перевірені часом та практикою.

1. Вивчайте слова без зубріння

Щоб більше не витрачати марно час на неефективне зубріння - використовуйте зв’язки між словами для миттєвого запам’ятовування. Власні дослідження команди eWords показали, що приблизно 65% слів англійською та українською мають спільне походження. Іноді ці зв’язки є очевидними, як у словах RENT та ОРЕНДА, а інколи нам доводиться проводити багато часу, щоб знайти спільне походження слів. Такі зв’язки між мовами можна знайти тільки в курсах англійської від eWords.

2.  Pозбивайте складне на прості частини

Команда онлайн-курсів розбиває складні слова та речення на частини, що спрощує запам’ятовування та формує базу менших мовних блоків.  Надалі це допоможе із розумінням та вивченням як нових слів, так і граматичних структур. Розбивши слова на частини, зв’язки стають більш очевидними:

1. accommodation(розміщення)

         комод

2. ac-commod-ation (розміщення)

         комод

Це лише один приклад, де eWords допомагає зрозуміти слово. Студенти бачать помітний результат вже після 5-го заняття.

3. Вивчайте найчастіше вживані слова англійської мови

При вивченні англійської мови варто фокусуватись на тому, що важливо, і на тому, що справді використовуватимете. Згідно зі статистикою, 2000 слів достатньо знати для розуміння 90% розмовної англійської, ще 800 слів потрібно для ведення бізнесу. Вивчаючи найчастіше вживані слова, ви вивчаєте основу мови. Це дає швидкий результат, оскільки ви фокусуєтеся на необхідному. Усі курси eWords будуються за таким принципом: подавати лише ті слова, які використовуються найчастіше.

4. Використовуйте наявні знання, щоб розширити свій словниковий запас

Кожне слово, вивчене за системою eWords, допомагає студентам відразу вивчити схожі слова за таким самим принципом. Наприклад, вивчивши лише слово PART – частина, яке пов’язане з українським словом ПАРТІЯ та ПАРТНЕР, ви з легкістю запам’ятаєте наступні слова:

Party – вечірка, партія

Apart – порізно

Departure – відправлнення.

Слова з уроків додатково дають вам до 4-ох додаткових пов’язаних слів. Кілька слів, вивчених за системою eWords, відкриють всю мову. Ви можете пройти пробний урок і переконатися, що вивчення англійської з eWords є легким та цікавим.

5. Вивчайте граматику, використовуючи приклади

Під час проходження курсів eWords вам не доведеться знову вивчати правила. Граматику студенти освоюють з використанням речення-прикладу з аудіо, якими підкріплене кожне  слово. Аудіо носіїв мови сприяє правильному вивченні слів та вимові. Ви навчитеся чути та сприймати англійську мову на слух. За системою eWords ви вивчаєте більше, ніж слова –  це секрети поліглотів. Кожен урок показує: слова, зв’язки, зображення, аудіо носіїв мови, приклади вживання та інтерактивні вправи ефективні в комплексі, що сприяє досягненню швидких результатів в навчанні.

eWords – це єдині онлайн-курси англійської мови, розроблені для українців. Влітку ціна курсу  дуже вигідна і можна підібрати напрям, який підходить саме для вас:

«Необхідна Англійська»: 50 онлайн-уроків англійської для тих, хто вивчав англійську мову у школі та хоче швидко відновити знання, для студентів із рівнем англійської нижче середнього. Підійде кожному, хто хоче вивчити принципи системи eWords та оволодіти англійською мовою швидко.

«Англійська для роботи та бізнесу»: 50 онлайн-уроків англійської мови, для тих, хто хоче навчитись писати резюме англійською мовою, шукати вакансії, вести переговори та проводити презентації. Також у курсі є уроки на теми інновації, реклами і маркетингу. Підійде всім, кому англійська потрібна для роботи та бізнесу і хто вже володіє англійською на середньому рівні.

Англійська мова для школярів: містить 25 уроків для різних вікових категорій. Онлайн-курс, який допоможе дитині швидко освоїти англійську лексику, сприйняття мови на слух та покращити письмо, додасть заохочення у вивченні іноземних мов.

Більше на ewords.com.ua

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Який матрац обрати при болю в спині
Турбота про власне здоров’я завжди має бути в пріоритеті, особливо, якщо справа стосується стану спини. Для відновлення сил та здорового стану хребта й м’язів дуже важливо правильно відпочивати, користуючись усіма перевагами сучасних якісних матраців.
Читати більше
З чого почати навчання гри на гітарі
Вивчення нового музичного інструменту розширює кругозір та допомагає відкрити в собі нові таланти. Бажання освоїти гітару на початковому рівні легко реалізувати навіть при самостійній роботі, без звернення до викладачів. Розглянемо первинні етапи, що передують впевненому відтворенню кількох улюблених мелодій.
Читати більше