45% іноземних туристів незадоволені українським сервісом

3 вересня 2015
Редакція
Про це свідчать результати опитування, проведеного видавництвом "Основи" напередодні виходу оновленого англомовного путівника "Awesome Ukraine".
 
На прохання видавництва туристичні бюро та екскурсійні агентства Києва поцікавилися враженнями іноземних гостей про Україну. Загалом анкетування пройшли 500 туристів із 12 країн світу, в тому числі з США, Німеччини, Франції, Норвегії, Естонії, Латвії та Польщі.

Перш за все, гостей України неприємно здивував низький рівень сервісу. 45% туристів залишилися незадоволені обслуговуванням у кафе і магазинах, 30% ― громадським транспортом і таксі. Ще 10% опитаних поскаржилися на погані дороги и стільки ж ― 10% ― на бруд у громадських місцях.
 
Серед інших негативних моментів називали труднощі з орендою житла (5%), брак розваг для дітей (5%) та невиправдано високі ціни (10%).
 
І все ж позитивні відгуки переважають. Понад 85% респондентів у захваті від української природи, особливо від Карпат і Дніпра. Береги головної української ріки і гори ― найбільш рекомендовані для відвідування місця. 70% згадують про красу українських міст та історичних визначних місць, ще 10% хвалять нічні клуби Києва. Національна кухня багатьом припала до смаку ― вареники і борщ сподобалися 85% опитуваних, котлета по-київські ― 50%. Цікаво, що сало майже 30% віднесли до продуктів, які не радять куштувати. Про привітність і гостинність українців говорять 80% і майже всі учасники-чоловіки відзначили виключну красу українок.
 
Дана Павличко, видавець "Основ": "Ми ще раз переконалися, що, незважаючи на весь потенціал, Україна має зробити ще багато кроків, аби поборотися за туристів. Завдяки опитуванню ми також зрозуміли, що більшість іноземців знають про Україну дуже і дуже мало. Хочеться вірити, що англомовний путівник "Awesome Ukraine" зробить візит у нашу країну значно привабливішим".
 

"Awesome Ukraine" ― сучасний англомовний путівник по Україні, написаний спеціально для іноземців, який розповідає про її найцікавіші та значущі події, місця і персон. Третє оновлене видання вийшло до Дня незалежності України.
 
Оформити замовлення можна на сайті видавництва за посиланням: osnovypublishing.com/book/awesomeukraine
 
Читайте також:
До Дня незалежності виходить найнезвичніший англомовний путівник по Україні!
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Краса чи практичність: на що звертати увагу при виборі столового посуду?
За обіднім столом збирається вся родина — це місце, де ми ділимося своєю радістю, розповідаємо історії та смакуємо домашню їжу. І саме тут дрібниці набувають особливого значення.
Читати більше