30 хвилин в день, які повністю змінять ваше життя

12 грудня 2018
Олена Українка

Найбільша причина невдач — відсутність терпіння. Це, а також нестримне бажання негайного отримання результату і виконання всіх бажань є причиною більшості провалів. Реальність така, що успіх вимагає часу. Великий успіх вимагає багато часу.


Річард Бренсон не став мільйонером за одну ніч. Мадонна не прокинулася одного ранку королевою поп-музики. Девід Бекхем не перетворився на суперфутболіста за кілька тренувань.

Втім, є спосіб, який спрацьовує для будь-якої людини і в будь-якій ситуації. Більшість людей знає про нього, але ніколи не використовує. Навіщо? Адже набагато краще почекати, поки світ сам впаде до їхніх ніг. Однак світ, як правило, не поспішає відповідати взаємністю.

Візьміть на озброєння простий спосіб, який неодмінно приведе вас до успіху. Він називається «теорія півгодини». Його перевага полягає в тому, що підходить він абсолютно всім і легко інтегрується в будь-який графік. Загальна ідея полягає в тому, що ви робите одну невелику дію кожен день протягом півгодини, а потім, у міру вдосконалення, її ускладнюєте.

Здається надто очевидним, чи не так? Але ви будете здивовані, наскільки багато людей, що говорять про банальність цього методу, ніколи не пробували скористатись ним.

Перейдемо до прикладів. Ви можете приділяти півгодини щодня для читання. Дурниця, чи не так? Але в такий спосіб протягом одного року ви прочитаєте приблизно 24 книги — і це більше, ніж більшість людей читають за десять років!

Ви можете присвятити півгодини в день вивченню іноземної мови або набуванню інших корисних навичок. Отримуйте поглиблені знання, які вас цікавлять, заповнюйте життя корисним досвідом. Використовуйте півгодини щодня для досягнення мрії свого життя. Займайтеся тим, що ви відкладали весь час на потім через брак часу. Після деякого часу проходження «теорії півгодини», наприклад, через півроку, озирніться назад і згадайте, з чого ви починали.

Ви будете вражені, наскільки просунулися на своєму шляху всього лиш завдяки 30 хвилинам в день. Пам'ятайте, ви вже робите набагато більше, ніж інші.

Здійснено переклад.

Обкладинка - pinterest.com.

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

10 таємниць, захованих у всесвітньо відомих картинах
Образотворче мистецтво здатне не тільки надихати, а й мучити наш мозок таємницями і загадками. На полотнах великих художників часто зустрічаються дивні хитромудрі деталі або навіть послання, які піддаються розшифровці тільки через сотні років.
Читати більше
Дружба довжиною в життя: собаки
Кажуть, аби мати найліпшого друга, не обов'язково треба знати людей:) Мова про собак. Ці дивовижні створіння знають про відданість більше, ніж ми. Завжди поряд: підтримають, посумують з вами та ще й захистять. Дружба довжиною в життя. Чотирилапі.
Читати більше