Три засоби догляду за шкірою та волоссям про які ви не знали

4 вересня 2017
Marta Chorna
Сухі парфуми Pumpkin family​.
Вони, як снич, "відкриваються наприкінці", тобто при близькому контакті.
Ефірні олії, які містяться у парфумах, нагріваються при нанесенні на тіло. Тоді відкриваються кінцеві нотки парфуму.
Дуже інтимний засіб.
 
Сквалан оливковий від MIXTURA - краще, що створила природа, для зволоження. 10 мл краси, еластичності і відповідно молодості. Випущений у скляній банці. Не потребує особливих умов зберігання.
Сквалан підходить як додатковий засіб інтенсивного догляду під креми, щоб підсилити їх дію. Якщо використовувати замість сироватки, то ефект буде близьким до дії зволожуючої маски, тільки з пролонгованим ефектом.
Якщо вже всі звикли до сухих шампунів, то сухий кондиціонер від Vapa щось новеньке. Продається у естетичному алюмінієвому футлярі, який дуже зручно брати з собою в дорогу.
Підростає гідна конкуренція LUSH UK.


Фото Pumpkin Family Чілла Палош та Лілія Козубаль 
Фото продукції інших виробників з офіційних сайтів.
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

СКОВОРОДИНО-ШЕВЧЕНКОВЕ ПРОЧИТАННЯ УКРАЇНСЬКОЇ ЛІТЕРАТУРИ
Якщо вам до душі компаративістика (або порівняльне літературознавство, що не одне і те ж), то ця книга Леоніда Ушкалова саме вас. А ще в ній популярно розповідається про українську літературу в контексті світової. Ба більше! Популярно про світову літературу в контексті української.
Читати більше
ЯК ПОДІЛИЛАСЯ РУСЬ ПІСЛЯ "БАТИЄВОГО ПОГРОМУ"
Жодний відлам українства не спромігся звільнитися від татаро-монгольського ярма власними силами, з утворенням власної династії та держави. Цей факт, незалежно від його причин, означав довготривале зникнення Русі та русичів з політичної карти світу.
Читати більше
Нищівно час диктував: Анна Франк
Анна Франк — одна з найвідоміших жертв Голокосту, яка померла у віці 15 років у концтаборі Берґен-Бельзен. Але вона, як і хотіла, залишила по собі згадку — щоденник, перекладений на 50 мов. До вашого прочитання доля юної дівчинки, яка була змушена швидко подорослішати.
Читати більше