Три засоби догляду за шкірою та волоссям про які ви не знали

4 вересня 2017
Marta Chorna
Сухі парфуми Pumpkin family​.
Вони, як снич, "відкриваються наприкінці", тобто при близькому контакті.
Ефірні олії, які містяться у парфумах, нагріваються при нанесенні на тіло. Тоді відкриваються кінцеві нотки парфуму.
Дуже інтимний засіб.
 
Сквалан оливковий від MIXTURA - краще, що створила природа, для зволоження. 10 мл краси, еластичності і відповідно молодості. Випущений у скляній банці. Не потребує особливих умов зберігання.
Сквалан підходить як додатковий засіб інтенсивного догляду під креми, щоб підсилити їх дію. Якщо використовувати замість сироватки, то ефект буде близьким до дії зволожуючої маски, тільки з пролонгованим ефектом.
Якщо вже всі звикли до сухих шампунів, то сухий кондиціонер від Vapa щось новеньке. Продається у естетичному алюмінієвому футлярі, який дуже зручно брати з собою в дорогу.
Підростає гідна конкуренція LUSH UK.


Фото Pumpkin Family Чілла Палош та Лілія Козубаль 
Фото продукції інших виробників з офіційних сайтів.
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Гайда до Італії: що треба знати перед мандрівкою у країну пристрастей
Надворі в повному розпалі літо - саме час планувати, куди ж поїхати у відпустку. Пропоную добряче обдумати варіант з темпераментною Італією, місцем пасти, оливок та постійного натхнення. Якщо ви вже задумалися, прочитайте 10 речей, які потрібно знати про один з центрів світової моди. А може, ви побували вже у цій колоритній країні? Гайда ділитись враженнями!
Читати більше
#AmericanOutliers: нестандартні полотна аванґардистів пройдешнього століття
Про прагнення бути бунтівниками і творцями свого світу, необмежені світогляди, культурно-естетичні виклики аванґардистів ХХ століття. Незвичні рішення, багатство кольорів - усе це про тих, кого суспільство не могло довгий час прийняти.
Читати більше