Три засоби догляду за шкірою та волоссям про які ви не знали

4 вересня 2017
Marta Chorna
Сухі парфуми Pumpkin family​.
Вони, як снич, "відкриваються наприкінці", тобто при близькому контакті.
Ефірні олії, які містяться у парфумах, нагріваються при нанесенні на тіло. Тоді відкриваються кінцеві нотки парфуму.
Дуже інтимний засіб.
 
Сквалан оливковий від MIXTURA - краще, що створила природа, для зволоження. 10 мл краси, еластичності і відповідно молодості. Випущений у скляній банці. Не потребує особливих умов зберігання.
Сквалан підходить як додатковий засіб інтенсивного догляду під креми, щоб підсилити їх дію. Якщо використовувати замість сироватки, то ефект буде близьким до дії зволожуючої маски, тільки з пролонгованим ефектом.
Якщо вже всі звикли до сухих шампунів, то сухий кондиціонер від Vapa щось новеньке. Продається у естетичному алюмінієвому футлярі, який дуже зручно брати з собою в дорогу.
Підростає гідна конкуренція LUSH UK.


Фото Pumpkin Family Чілла Палош та Лілія Козубаль 
Фото продукції інших виробників з офіційних сайтів.
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

8 занедбаних місць на планеті, від яких стає моторошно
У світі багато занедбаних місць, і кожне з них має свою історію. Якісь місця вселяють страх, якісь – почуття захоплення. У статті ми зібрали для вас наймоторошніші місця на Землі, від яких перехоплює подих.
Читати більше
XVII СТ. : ПОЛОНІЗАЦІЯ, ВІДРОДЖЕННЯ, ПОЧАТОК РУСИФІКАЦІЇ
Особлива важливість цієї епохи для долі українства та його питомої мови не підлягає жодним сумнівам, хоча в різні її періоди в різних куточках української ойкумени відбувалися відмінні навзаєм, не раз "протилежні за знаком" процеси.
Читати більше
Як слов'янки прикраси носили
Яскравим та виразним наповненням до українського народного одягу виступали прикраси. Вони виконували захисну функцію амулетів, талісманів, оберегів, які супроводжували людей упродовж життя. Основним призначенням ювелірних виробів було доповнення до костюма. Звідси і їхня художня виразність, багатство форм і технічних прийомів, які збереглися і зараз.
Читати більше