3 грудня - день інваліда

2 грудня 2016
Аліна
Вже кілька років поспіль світ присвячує 3 грудня тим людям, які часто потерпають від насмішок населення тієї чи іншої місцевості. Подія, про яку варто замислитися усім.

Ми звикли бачити на вулицях свого міста сліпих, глухих, німих, людей, що хворіють ДЦП чи просто мають інші фізичні вади. І частіше за все стаємо свідками, як на таких осіб вказують пальцем, обговорюють і сміються з них. Але ніхто ніколи не замислюється над тим, чи приємно тій людині чути таке у свій бік. Адже вона не винна. Ніхто не застрахований від інвалідності. Сьогодні ти здоровий, а завтра можеш зламати ногу і стати одним із тих, хто вже зазнав цього. Проблеми психологічного та соціального рівня у спілкуванні між людьми інсували завжди і це потрібно змінювати. Але щоби змінити щось, спочатку варто змінити самого себе.

Часто зустрічається таке, що спілкуєшся з цілком здоровою особою, але вона нецікава. Тому я вам більше скажу, люди-інваліди - це унікальні особи. Зазвичай вони є цікавими у розмові, а також талановитими у багатьох справах, які не властиві людині. Та й до того ж, ми часто страждаємо через дрібниці, на які б інші не звертали уваги. Люди з фізичними вадами мають велику силу волі та жагу до життя. Вони неодноразово вже одержували перемогу, перемогу над самими собою.

Візьмемо, наприклад, наших паралімпійців. Так, вони всі хворіють, але це ніяк не заважає їм активно йти по життю. Ні, я не опускаю здорових людей до того рівня, що вони здатні лише осуджувати та критикувати, але просто констатую той факт, який видно і неозброєним оком.

Наче проста дата. Просте число, а має за собою день, який потрібно знати всім. Робити добро і підтримувати хворих - не кримінально. Кожен може порозумітися з іншими, лише треба захотіти. А знаєте, як приємно інваліду... ні, не будемо називати їх таким словом, бо всі люди однакові, незважаючи на їхній статус та здоров'я... почути та відчувати вашу підтримку? Спробуйте і ви не пожалкуєте.
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Сучасні українські фільми: добірка 2023 року
Український кінематограф попри всі труднощі продовжує розвиватися. Розважає, смішить і змушує задуматися. Про такі картини сьогодні піде мова. Зібрали для вас 5 фільмів 2023 року, котрі радимо до перегляду.
Читати більше
Жіночі джинси для будь-якого типу фігури: як обрати ідеальний крій
Для більшості жінок джинси — це базовий елемент гардероба, з яким за умови вибору правильного крою, можна створити десятки образів. Однак некоректний вибір розміру, посадки чи фасону здатний спотворити навіть ідеальну фігуру.
Читати більше