3 ефективні способи розвинути у дитини підприємницькі здібності

9 березня 2016
Cikavoznaty.com.ua

Всі батьки хочуть, щоб їхня дитина була щасливою і успішною. Якщо ви також відповідально ставитесь до виховання своїх чад, то, напевно, замислювались над тим, як правильно прищепити дитині прагнення до саморозвитку і лідерства – надзвичайно важливих якостей успішної людини.


Ми пропонуємо кілька порад, які допоможуть зробити цей процес ненав’язливим та цікавим.

1. Любов до читання обов’язкова!

Читання є надзвичайно важливим для саморозвитку будь-якої людини. Книжки змушують нас мислити, викликають нові емоції, збагачують новими знаннями і збільшують словниковий запас. Мабуть, найбільший подарунок, який можуть зробити батьки своїй дитині, - це виховати у ній любов до читання. Людині, яка із задоволенням читає книжки, не треба через силу вчити щось нове, вона із захопленням поглинає інформацію і легко її запам’ятовує.

Діти, які полюбляють книжки, у майбутньому мають кращі ораторські здібності, швидше аналізують інформацію і мають здатність приймати нестандартні рішення, що є дуже важливим для людей, які ведуть власний бізнес.

Тож заохочуйте свою дитину до читання (в першу чергу, власним прикладом) і завжди підтримуйте її прагнення до нових знань і вмінь.

2. Допомагайте дитині розвивати власні прагнення

Підтримуйте не тільки прагнення малюків до читання, а й інші їхні захоплення. Дайте їм можливість обрати ту сферу, ідею або напрямок, який цікавить саме їх. Наразі існує безліч можливостей розвивати дитину вже змалечку. Школи раннього розвитку, дитячі садочки та спеціальні гуртки дозволяють малятам займатися тим, що їм дійсно подобається. Дуже часто буває так, що улюблене в дитинстві заняття стає справою всього життя.

Якщо ви даватимете своїй дитині право вибору, це навчить її самостійно приймати та відповідати за свої рішення у майбутньому. А ця здатність є ключовою для підприємців, бо тільки так вони можуть розвивати свій бізнес.

Звісно ж, не треба перетворювати це на потурання будь-яким примхам свого дитя, але якщо мова йде про щось дуже важливе та цікаве для нього, допоможіть йому розвинути свої здібності та здійснити мрію.

3. Не кажіть дитині "це неможливо"

Мабуть, це найважливіший пункт з усіх. Немає нічого більш неприємного і гнітючого, ніж різке несхвалення та заперечення ідеї, яка здається тобі дивовижною. Нехай ця ідея є недосконалою, абсурдною або смішною, не засуджуйте свою дитину. Краще поговоріть із нею, донесіть свою думку та дозвольте сину або доньці самій зрозуміти, чому ця думка не така вдала, як здається.

Якщо ви різко скажете, що це неможливо або безглуздо, ви можете просто позбавити свою дитину багатої уяви та бажання вигадувати щось нове. І потім буде дуже важко, а іноді й неможливо, знову віднайти ці якості.

Обов’язково підтримуйте свою дитину у її прагненнях, навчайте всьому, що знаєте самі, та спрямовуйте її ідеї на щось продуктивне і корисне. Це стане неоціненним внеском в її успішне майбутнє.

Від CIKAVOZNATY.COM.UA

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Як запобігти крадіжкам у магазині
Світ роздрібної торгівлі швидко розвивається, і коли ви керуєте величезною кількістю запасів, безпека стає важливою увагою. Крадіжка, вандалізм та шахрайство — це лише деякі проблеми, з якими стикаються роздрібні магазини щодня.
Читати більше